Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet-e a feleségem ha...

Dudás János Attila kérdése:

Terhes lehet-e a feleségem ha 2-3M/ML a sperma számom?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, viszont szerintem természetes úton nem, csak lombikkal.
2013. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!


Férjemnek 3 millió/mililiter volt a maximum, általában 500ezer/mililiter volt neki.


Minket is azonnal lombikra küldtek, tiszta idegek voltunk, végül a 3. lombikbeültetés sikeres volt, született egy kislányunk. Azt mondták a dokik, hogy esélytelen a természetes fogantatás.


Lányom 9 hónapos volt mikor SPONTÁN terhes lettem, lett egy csodálatos kisfiúnk és úgy néz ki újra várandós vagyok SPONTÁN:)


Hát ennyit az orvostudományról.

2013. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
végülis a fogantatáshoz egyetlen darab sperma kell aki célbaér.....lehet kicsit nehezebb lesz de sztem sikerülni fog
2013. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a férjemnek csak 2M vagy az alatt volt mindig....5 év után spontán terhes lettem
2013. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen sperma elmélet nem igaz, mert ahhoz, h egy odaérjen, kell a többi sok millió is. Van aki teherbe esik ennyitől, van aki soha, és utóbbiak vannak többen, azért javasolnak lombikot. Ha valakinek mázlija van, nem kell rögtön lehülyézni az orvosokat.

De én is örülnék, ha végre magamon tapasztalnék meg egy ilyen csodát, mert nálunk is hasonló a spermaszám :(

2013. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen sperma elméletet ugy gondoltam hogy a megtermékenyülés 1 db petesejt és egy dp hímivarsejt találkozása jelenti...Ha az az egy célba ér, a többi millió segitségével, akkor megvalósul...Szóval igaz.:) Nézőpont kérdése..

Van olyan akinek 0,5-1 M van és van gyereke..már olvastam itt.1lombik egy spontán..szóval...Értei a fene a természetet..

2013. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, így igaz. Hát az 5 év alatt teherbeesésben még én is reménykedek, de mivel ez sem biztos, csak a 3. babát fogjuk erre bízni :)

Én csak azt mondtam, h ezzel a spermaszámmal azt mondani, h "ne aggódj", kicsit túlzás. (és ez a 81%-osnak szól nyilván)Az első gyerekemmel biztos nem várnék így a csodára, hogy aztán esetleg 39 évesen mehessek lombikra.

2013. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszadónak nincs igaza, nem egy ér célba. A spermiumok rátapadnak az érett petesejtre, felpuhítva annak falát. Majd a petesejt valamiért beengedi azt az egy katonácskát akit ő "kiválaszt" , ki tudja miért azt. Azt mondanám kicsi az esélye a teherbeesésnek, de miután velem közölték hogy nem lehet gyerekem és 2 hónap múlva spontán teherbe estem, ezek után azt mondom igen, bármi megtörténhet!!!
2013. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy terhes lehet, ha 0 a spermaszámod akkor is teherbe eshet, amennyiben jól néz ki! Csak küld el hozzám
2014. okt. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!