Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeteket kérném, vajon...

Véleményeteket kérném, vajon ez az én "hónapom"? Holnaputánra nem várom.

Figyelt kérdés
Másfél éve próbálkozunk. Mostanáig semmi eredmény. A hőmet nem mérem, de tegnap, tegnapelőtt éreztem, hogy hőemelkedésem van, megmértem és 37 volt. Jelent ez valamit? Menszi végétől szedem a barátcserjét (nem kaptam hamarabb), lehetséges volna, hogy ilyen hamar csodát művelt? SOS kérlek!!!
2009. szept. 10. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy kis hőemelkedésem úgy éreztem mintha egy betegség kapott volna el.még a gyomrom is fájt.és ez peteérés környékén volt,aztán menszesz elött 1 nappal +lett a tesztem.most a 12.hétben vagyok.igen lehetséges ,ezek a gyógynövények meglepően hatásosak ha a napi mennyiséget betartjuk.sok sikert neked!
2009. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 1hónapja szedem a barátcserjét.14-16-ika között kell hogy megjöjjön.Ill. ne jöjjön meg a mensim:)Nekem nem túl magas a hőm most,de az alaphőm is alacsony!Te mikorra nem várod?Remélem használ már az első hónapban a barátcserje!!Szóritok neked is:)

2009. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnaputánra nem várom. Esteleg tesztelhetek holnap reggel? Amúgy semmi terhességre utaló tünetem nincs. Ma lett egy kis folyásom, ettől kicsit elszomorodtam, állítólag terhesség esetén száraznak kell lenni :(
2009. szept. 10. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy így a hő alapján nem lehet semmi következtetést levonni. Főleg ha nem is mérted egész hónapban. Nekem is peteérés után minden hónapban 37, vagy fölötte van a hőm, de az a mensi napján le is esik. Ha késik a vérzés és még mindig fenn van a hő, az már jelezhet terhességet. Sok sikert!
2009. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.válaszoló

Ne aggódj nekem se voltak tüneteim attól még lehetsz babás.

2009. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. De jó, hogy vagytok! :)
2009. szept. 10. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
2.-ik válaszoló vagyok!/Ha teszteltél,írd meg légyszí az eredményt!!!Én lehet,hogy majd csak vasárnap tesztelek.Drukkolók:)
2009. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!