Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek?! Anyukák...

Vajon terhes lehetek?! Anyukák a véleményeteket szeretném kérni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az lenne,hogy a menstruációm kezdete előtt 2 nappal lefeküdtem a párommal. Nem szedek gyógyszert és óvszerrel sem védekeztünk,de nem élvezett belém. Ettől függetlenül 2 nappal később a menstruációm nem jött meg, és azóta sem lassan, 3 hete. Sűrűn fáj a fejem,fáradt vagyok,csomó mindent kívánok,de mindenből egy-két falat elég.Lehet hogy valami virust szedtem össze,talán.Mennyi idő után javasolnátok orvost?Mikor érdemes elmenni,amikor már biztos választ tudnak adni ha esetleg babáról van szó?!
2011. ápr. 4. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem teszteltél még?
2011. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem, az együttlét után 5 nappal, negatív lett, most 2 napja megint teszteltem,mostmeg pozitív.
2011. ápr. 4. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha pozitív, akkor az pozitív. Várj még egy két hetet és irány az orvos.

Gratuláljak vagy inkább ne?

2011. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hat akkor terhes vagy!!!
2011. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálhatok? :)
2011. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2011. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először is nagyon köszönöm a tanácsaitokat és véleményeteket! Öhm, ha baba lesz mindenképp megtartom. Mindent meg kap,amire szüksége lesz,talán még többet is :) Igazából emiatt aggódtam,hogy hányadik hét után érdemes orvoshoz fordulni? Állítólag a felfázás is,vagy vírus is okozhat hasonló tüneteket. Ha orvoshoz megyek,akkor már nyilván családnak,vagy barátnőnek el kell mondani, a helyzetet és nem szeretnék feleslegesen riadót fújni :)
2011. ápr. 4. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
A pozitív az pozitív, én 4 nappal a mensim előtt estem teherbe. Gratulálok!
2011. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz orvoshoz már, de a családdal ráérsz az orvoslátogatás UTÁN szólni.
2011. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagy ritkaság és csoda ez, de a pozitív az pozitív! Gratulálok :)
2011. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!