Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak ötleteitek erre a...

Vannak ötleteitek erre a rendhagyó hőgörbére?

Figyelt kérdés

[link]

A tegnap délutáni teszten - hátsó megvilágításban - mintha látszódna valami... (legalábbis az előzőekhez viszonyítva) ...akkor most mi történik?


Előre is köszi a véleményeket, meglátásokat!



2013. febr. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A hő leesés akár beágyazódás is lehetett! De inkább majd csak akkor tesztelj ha késik!


Nekem sajna sokszor volt halvány pozi tesztem menszi előtt és mindig megjött! most már nem tesztelek addig amíg nem késik!

2013. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Mostanra így változott a hőgörbém. Nem értem, mi az a 2 nap a cover line alatt!!!

A 24. ciklusnapon enyhe mensis görcs jött a hasamba. ...?

2013. márc. 2. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs a tesztről képed?
2013. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fotóztam le, de már nem is tudom, mert a hétvégi nagytakarításkor kidobtam mindet. Már csak egyetlen egy tesztem van itthon, azt 11-ére tartogatom. ...ha addig nem jön meg...

...ha lett volna a nyálka és az egyéb megfigyelési módszereim alapján peteérésem/ovulációm a 23-25. cn-on, akkor egyértelmű lenne a dolog. De mivel SEMMI nem volt, ami arra utalt volna, így most már fogalmam sincs, hogy mit gondoljak...

2013. márc. 4. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!