Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sűrű fehér folyásom van...

Mémoke2011 kérdése:

Ha sűrű fehér folyásom van akkor esetleg lehet baba a dologban? Jövőhéten pénteken kellene megjönnie. Elméletileg 22 én volt peteérésem.30-31 naposak a ciklusaim. A peteérés napján és előtt is együtt voltunk a párommal.

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ennek még ha sikerült is, semmi köze hozzá. Azelőtt a nap előtt, amikor meg kéne jönnie még nem okoz semmilyen tünetet, ha terhes vagy, mindegy mit olvasol ezen az oldalon. Ha 22-én volt peteérésed, akkor ez csak simán az utána lévő folyás, ami lehet, hogy kicsit erősebb.

Nagyon nincs értelme itt kérdéseket sem felteni, sem olvasgatni, mert csak álmatlan éjszakáid lesznek tőle. Hidd el, hogy a legbiztosabb jel, amit magadon észlelhetsz, az az, hogyha elmarad a mestruációd. És az elmarad az azt jelenti, hogy elmarad. Ha kicsit megjön és egyre erősödik, akkor nem marad el. Ha sokat idegeskedsz, akkor késni fog. Ha bármilyen tüneted lesz, legyen az folyás, hasfájás, hányinger vagy akármi, akkor az csak az elmaradt menzesz után jön, amikor már amúgy is tudni fogod, hogy mitől van.

2013. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat, és tökéletesen igazad van :) csak nagyon kattog az agyam :( és muszáj volt. hogy írjak.
2013. febr. 26. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem is lehetsz terhes ha 2én volt peteérésed meg még sem kezdődhetett a beágyazódás ha egyáltalán megtermékenyült a petesejt.
2013. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22én
2013. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mikor kezdődhet a beágyazódás?
2013. febr. 26. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ovu utan 7-10 nap es meg vagy 3-5 napig eltart amig beagyazodik. Nekem 19-en volt ovum, es semmit nem erzek, neha estenkent szurkal a hasam. Majd hetvegen tesztelek!:)
2013. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én megvárom amíg eljön az a nap hogy meg kéne jönnie
2013. febr. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!