Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este volt peteérésem...

Tegnap este volt peteérésem és mi délután együtt voltunk. Szerintetek ma is együtt kellene lennünk?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát éppen együtt lehettek,de szerintem a ma esti együttlét már felesleges a baba szempontjából,mert a peteérésed már lezajlott,és a pete max csak 24 óráig életképes.A tegnap délutáni együttlét viszont eléggé bíztató,abból szerintem sikerülni fog teherbe esned.

Nálunk is úgy volt,hogy aug. 12.én este megcsináltam az vu tesztet ami pozi lett,így aznap este össze bújtunk,és 13.án volt ovum,és sikerült is teherbe esnem :)

Megy neked a drukk :)


28+6 hkm

2013. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ez az első hónap, hogy próbálkozunk. Nem használok ovu tesztet, én szoktam érezni ha peteérésem van, mert nagyon fáj olyankor. De reménykedünk.
2013. febr. 18. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért még a ma estét sem hagynám ki! Hátha....
2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a ma is beleférhet, kárba úgysem megy a dolog. Ha tegnap este volt a pé-d, akkor még egyébként sem telt le a 24 óra
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!