Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat várandóság alatt...

Előfordulhat várandóság alatt hasonló, kis mennyiségű vérezgetés?

Figyelt kérdés

Tudom, semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt, még is vannak nők, akiknél előfordulhat hasonló vérezgetés, még is kiderül, hogy állapotosak? Az lenne a problémám,hogy 3 napja barnás néha kis mennyiségű véres folyásom van. A menzeszem február 14-19-ig volt meg, tegyem hozzá, az is úgy, hogy előtte utoljára dec.20-án jött meg és napi 1 tampon bőségesen elég volt( rendes ciklusomnál, nem így szokott lenni, általában első nap gyenge, majd 2 napig erős, 4 nap közepes, majd 5 nap enyhe és elmúlik). Sajnos mindig is volt baj a ciklus hosszokkal,de inkább volt jellemző, hogy nincs vérzés, mint hogy ennyiszer legyen, még ha kis mennyiség is. Ezzel a problémával, már voltam több nőgyógyásznál is, alaposan kivizsgáltak, de különösebb dolgot nem találtak sem nálam, sem a páromnál. Tegnap elmentem egy endokrinológushoz, aki megvizsgált, elbeszélgetett velem, és kiírt többféle vérvételre, vizsgálatra. Mivel babát szeretnénk, mert már több éve próbálkozunk, ezért a legutóbbi ciklus elmaradásakor a peteéréstől számított 14 dpo-n, csináltam egy hcg tesztet, amin volt egy nagyon halvány T csíkocska. De mivel még aznap délutánra, jelentkezett egy kisebb mennyiségű vérzés(febr.14), azt gondoltam, megjött, akkor ez csak valami teszt hiba lehetett. Tegnap magammal vittem a doktornőhöz a tesztemet, ő is látott rajta valamit és kiírt holnapra hcg vérvételre, hogy megtudhassuk, van-e terhesség vagy nincs.

A kérdésem a következő lenne, szerintetek, ez a vérzés rendes ciklusnak számított, vagy okozhatta esetleg terhesség? Volt már ebben a hónapban pé-m? Előfordulhat, hogy tényleg állapotos lennék, még is volt vérzésem? Ez a mostani enyhe vérezgetés(febr.25-26) mi lehet?

Tudom nem vagytok orvosok, el is fogok menni egy nőgyógyászhoz, csak jó lenne olyanok válaszát meghallgatni, akik esetleg hasonló helyzetben voltak, vannak.

Mellékeltem a hőgörbémet és a hcg tesztemet :


[link]


[link]



2013. febr. 27. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fogok neked drukkolni. Igazából van akinek nem kell éveket várni és sikerül PCO mellett is, de hát ugye ez is egyén függő. Lehet neked is felírják a Merckformint ami nagyon segít abban hogy sikerüljön.

Megírod azért a HCG eredményed? Drukkolok hogy magas legyen:)

2013. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia, aranyos vagy, de sajnos nem vagyok kivétel Én sem. Negatív a Hcg eredményem, olyannyira, hogy 0,1 lett. Igazából már elkeseredni sem tudok a dolgon, mert annyira hihetetlen, hogy valaha is pozitív tesztet fogok tartani a kezemben. Meforált már szedtem, meg diétáztam is, de képtelenség hosszútávon betartani. :( Marad a mozgás, arra fogok elég intenzíven ráállni és persze valami diétát is megpróbálok. Már csak az idegesít mi okozza a vérzést, miért nem jön már meg akkor normálisan, hogy letudjam a többi laboros dolgot és végre pont kerüljön a bajom végére. Most mehetek keresni egy nőgyógyászt, aki majd megint hablatyol valamit...... :( Azután se eleje se vége nem lesz az egésznek! Különben többet vártam az endokrinológustól is, szinte csak én beszéltem, kérdezgettem, mire gyanakszik, mi lehet a bajom, de annyira nem mondott semmit sem, pedig vittem a régi eredményeimet! Lehet megint csak kidobtam az ablakon 7500 ft-ot. Meg ez idáig már mennyit, már utána sem tudnék számolni! Na mindegy , nekem ez jutott!

Köszi azért, hogy drukkoltál! Sok sikert kívánok neked a továbbiakban! :)

2013. febr. 28. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!