Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van két egyforma terhesség?...

Van két egyforma terhesség? Úgy értem, hogy a 2. terhességnél is lehetnek ugyanazok a tünetek mint az elsőnél, vagy ez nem jellemző? Nektek a 2. vagy 3. stb más volt vagy ugyanolyan?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg mindenkinél más és más!

Van aki mindegyik babánál rosszul van,vagy csak az elsőnél!

Ezt kiszámítani nem lehet!

2012. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen.Nekem az első 2 várandóságom ugyanolyan volt.

Mindenben.

Azonos súlyú,nemű gyerekeim születtek.

2012. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eleje mindnél ugyan olyan volt- vagyis tünet mentes.

Később csak a magzatmozgások gyakorisága,erőssége volt más,illetve az első érezhető rúgások voltak más héten.

Más-más héten indult be a szülés,csak a 3. baba születése előtt voltak "jelek" a szülés közeledtének,más volt a szülés is,és más-más súllyal születtek.


Üdv:3 lányos,21hkm

2012. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
részben más a második terhességem, émelygés több, pattanás kevesebb, fáradtság több, derékfájás van, előzőnél nem volt,falánkabb vagyok és most már 16hetesen sem tudtam éjszaka aludni, lányomnál csak a harmadik trimeszterben kezdődtek az átvirrasztott éjszakák.DE bele kell kalkulálnom hogy most nem irodai munkát végzek, hanem kergetek és emelgetek egy másfél évest egész nap és azóta idősebb is lettem, ezek befolyásolhatják a megélését a problémáknak.
2012. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eddig a harmadiknál tartok.

Mindegyik más volt.

2012. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagynénémnek teljesen ugyanolyan volt mindkét terhessége, így ő fel volt készülve arra, hogy az első fia után, a második is az lesz, de tévedett. Nekem már van egy fiam, most újból állapotos vagyok, de össze sem lehetne hasonlítani a 2 terhességet. Na jó annyi, hogy most is magas lett a vérnyomásom. :(
2012. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!