Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje tapasztalatok?

Barátcserje tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Barátcserje segíthet hogy spontán ciklusom legyen? , valószínű progeszteron elégtelenség. Az összes hormonom jó csak a progim 2.6 a ciklus 26. napján. Gondoltam kipróbálom hátha segít. Closty-val akarták kezelni de én nem szeretném csak csak úgy bekapkodni ha segíthetne más is. (Eddig mindig gyógyszerrel jött meg.)


( Szedek még metformint, IR-re fél éve nem jött össze a spontán ciklus ) :(


2009. szept. 10. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen ajánlom a Barátcserjét. Az én hormonrendszerem is felborult, mert 30 kg-ot fogytam, 21-22 napos ciklusaim lettek, majd elkezdtem szedni a bcserjét, ami az első hónapban vissza állitotta 28 naposra, azóta is igy maradt, pedig csak egy hónapig szedtem. pontosan a 14. napon van peteérésem, amit tojásfehérjés nyálka jelzi, ami nekem soha nem volt!! Nekem nagyon sokat segitett. Normalizálja a vérben az értékeket, ami kevés, azt feljebb viszi, ami sok, azt csökkenti. Ha jól emlékszem, az agyalapi mirigyet stimulálja a jó működésre.
2009. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ajánlom én is, Premens formájában.
2009. szept. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi közel két évig próbálkoztunk és miután elkezdtem szedni az 1. hónapban teherbe estem.:) Szerintem is érdemes kipróbálnod! Én kétfélét is vettem. Az elsőt gyógynövény voltban (Zefír, 60 szemes) Abból, csak pár szem hiányzik. A másik egy homeopátiás készítmény (Vitex agnus castus D6), ebből sem sokat fogyasztottam, mert teherbe estem és akkor pedig már nem ajánlott.Ha gondolod szívesen átadom ami megmaradt!SAjnálom kidobni! Szerintem nálam tutira a barátcserje segített! Írj privit és megbeszáljük, ha érdekel! 21 hetes kismama
2009. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem se nem ártott,se nem használt rendszertelen ciklusra,de egy próbát mindenképp megér!
2009. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!