Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett a peteérés jele?...

Ez lehetett a peteérés jele? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Vasárnap-hétfő-kedd végig szurkált az alhasam volt, hogy eszméletlenül belenyilalt tegnap este már émelyegtem is.Most volt akkor peteérésem?Két naponta vagyunk együtt a párommal.Hétfőn voltunk utoljára együtt.Érzete valaki még így a peteérést?nem tudom ciklusaim milyen hosszúak 3hónapja hagytam abba a fog.gátlót és utoljára febr.3án jött meg
2013. febr. 27. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a ciklusaidat nem tudjuk milyen hosszú, így nehéz, de kicsit késői peteérésnek tűnik ez. Hisz ha a február 3.hoz hozzáadsz 14-15 napot,akkor 17.körül kellett volna peteérésnek lenni. Persze gyógyszer után meg még bármi előfordulhat, az elmúlt 3 hónapban rendszeres volt a menstruációd?
2013. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem sajnos, abbahagyás után megjött rendesen majd semmi és most 3-án újra bár csak 3 napra abból kettő nagyon intenzív volt majd a 3. napon szinte semmi.Tudom én is úgy számoltam, ha normális lenne akkor 17 körül lenne de akkor nem éreztem igazából, most lettem erre figyelmes vasárnap de mára már semmi nyoma.Ebből gondoltam csak, hogy akkor lehetett.Igazából gondoltam beágyazódásra is de szerintem azt nem éreztem volna 3 napig bár nincsenek nagy tapasztalataim a témában
2013. febr. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!