Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők segítségét...

Hőgörbe szakértők segítségét kérem! Szerintetek mit mutat ez a hőgörbe? Mert szerintem ez ugrál össze-vissza! Plusz szerintetek létezik az, hogy ciklus végén 0,1 fokot sem változott a hőm már 5. napja?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 28. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
már ma simán tesztelhetnél ha 28 napos a ciklusod már tudnád, hogy baba van e a pocidban!teljesen jó a görbéd, nekem is terhesen 36.7 nél mozgott... reggel tesztelj!!!
2013. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a hőgörbe abszolút rendben van, nem ugrál össze-vissza! Legalábbis a luteálisban nem. A follikulárisban meg teljesen normális, hogy ugrál a hő.
2013. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz, nagyon bíztató görbe:)
2013. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok a válaszaitokat. Úgy látszik, hogy csak én látom kesze-kuszának a görbét. De biztos azért, mert már régóta vágyom babára, és nem merem beleélni magam. Holnap (nem) kellene megjönnie, de napok óta szurkál a hasam a legkülönbözőbb pontokon. Nem szokott mensi előtt. De semmi más szokatlant nem tapasztalok.
2013. febr. 28. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2013. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt rá szükség :-(
2013. márc. 3. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hidd el hamarosan eljön a te hónapod! fel a fejjel
2013. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!