Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor sikerülhet...

Szerintetek mikor sikerülhet és mennyi esélyem van? Elmúltam 35. éves,3. évig szedtem a femodent, a jobb oldalamat 3.5 éve kivették, se petefészek, se petevezeték.

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 6-7 hónap alatt sikerülnie kell,ha nincsen semmi baj a férjednél.
2013. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrét eseteket tudnátok írni,kinek mikor és mennyi időn belül sikerült.
2013. febr. 28. 13:40
 3/5 ká111 válasza:
Állj hozzá pozitívan és nyugodtan.Sikerülni fog, az, hogy mikor az a szerencsén múlik. Próbálj meg nem görcsölni rajta.sok sikert!
2013. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél ovutesztet és hőmérőzz mellette és akkor tudni fogod a peteérést és h mikor kell akcioznotok:)
2013. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IPetra válasza:
34 vagyok, jobb oldali petefészek és petevezeték nekem sincs (bár nekem 19 éve vették ki) férjemnél minden ok, nekünk 4 éve nem jön össze. Az esélyeket tekintve, ahány orvosnál voltam, annyifélét mondtak :( volt aki csak legyintett, hogy ne aggódjak, volt aki azt mondta, hogy örüljek, ha valahogy összejön. Fél éve kezdtem el endokrinológushoz járni, még előttem áll néhány vizsgálat.
2013. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!