Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petevezeték átjárhatósági és...

Petevezeték átjárhatósági és petefészek ciszta műtét után menstruálni fogok?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menszim és az orvosom azt mondta pénteken menjek ultrahangra,hogy a ciszta kifakadt vagy nem.Ha nem hétfőn v kedden megműt és azt mondta akkor átjárhatóságit is csinál.A műtétig a menszim elmúlik,de ha megműt akkor megint vérezni fogok?Volt valaki már így?És ha kifakad a ciszta azt hogy veszem észre?
2013. febr. 20. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
érdekes. nekem nem volt kifakadva azonnal megműtöttek de másodszorra is kellett műteni mert nem tudták leszívni teljesen. nem szabad kifakadni úgy tudom. nem utána is lesz menszeszed nekem is volt következő hónapban.
2013. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!