Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt egy nappal...

Nemvárt előtt egy nappal negatív One Step teszt. Van még esély a babára? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Már három éve próbálkozunk a babával és ez volt az első clostilbegyt-es hónapom. Volt peteérésem és inszeminációm is! Van még remény a babára?

Volt akinek csak később lett pozitív?


2013. febr. 28. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem, miért nem várod meg hogy megjön-e, vagy sem! Ha nem jön meg, akkor másnap érdemes tesztelni, de nem előtte!!!

Stresszeled magad, ami Miatt megint csak lehet nem jön össze a baba!

2013. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nemvárt előtt egy nappal minek tesztelni? Ez sosem értettem... nem szabad ennyire rágörcsölni. Majd ha nem jön meg, akkor érdemes tesztelni.
2013. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van aki nem érti meg, de már ennyi idő várakozás és ennyi tortúra után amin az ember az évek alatt keresztülmegy nem könnyű nyugodtnak maradni, és kivárni az adott napot. Sajnálom ha ezzel valakit felidegesítettem, én csak a kérdésre szerettem volna választ kapni!
2013. febr. 28. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

én kíváncsiságból a nemvárt előtt 4 (!!) nappal teszteltem, csak úgy, a kedves elsőknek:))

kérdező, van még remény, nyugodj meg, és várj még egy picit:) drukkolok neked!!!!!

2013. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Sokan teszik fel ezt a kérdést, szóval nyugi nem csak Te vagy ideges emiatt!!!

Szerintem nem kell elkeseredni, mert mindenkinél másképp alakul a hormontermelés + a babóca (ha sikerült) sem biztos, hogy a peteéréskor fogant, hanem később (spontán tüszőrepedés), akkor eleve később indulnak be a hormonjaid.

Bármilyen nehéz várj 1-2-3 napot, ha nem jön meg, az csak egy plussz biztosíték és tesztelj újra a reggeli 1. pisiből!

Én nagyon szurkolok!

2013. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sok...legalábbis nekem több hónapja ha így van utána mindig megjön..most is.sajnos...:-((( de azért drukkolok mindnekinek.
2014. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!