Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 21. napon, érezhet...

Ma vagyok a 21. napon, érezhetek már furcsa tüneteket? Írnátok tapasztalatokat, megnyugtató lenne?!

Figyelt kérdés
Ma egész nap szúr a petefészkem, érzékeny a mellem és majd elalszok du-n 2-kor. Létezhet már a babától, ha sikerült? Vasárnap volt + az ovutesztem.
2009. szept. 11. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a 21. napi vérvételre mentem és egész nap hányingerem volt, a melleim már fájtak. A férjem meg is jegyezte, biztos terhes vagyok. Lehurrogtam, ne szórakozzon már velem van nekem éppen elég bajom! Akkor kezdtük el a vizsgálatokat, ő volt spermavizsgálaton én hormonvizsgálatra készültem. A 3. napira már nem kellett mennem, mert igaza lett!!! Már 15 hetes vagyok! Remélem neked is azt jelenti!!
2009. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!