Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor tesztben csalódott...

Predictor tesztben csalódott valaki negatívan?

Figyelt kérdés

Nemvárt első napján egy nagyon halványat teszteltem. Neten olvastam, hogy szétszedve jobban látható, nálam is úgy már egyértelmű, hogy van csík. Azt is neten találtam, hogy a Predictor Early nem a legmegbízhatóbb. Tényleg így van?:(

Tévedett már valakinél ez a típusú teszt?


2013. márc. 1. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy ilyen tesztet és negatívat mutatott. Pedig már terhes voltam és pozinak kellett volna lennie. Sima mezei teszt pozit is mutatott, és ezért nagyon mérges voltam, hogy megvettem a drága tesztet és nem is volt jó :-S
2013. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is terhes voltam és más tesztek kimutatták, de ez a teszt negatív volt. Nekem nem vált be.
2013. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb pozitívan csalódni. Más teszteknél a halvány, az nagy valószínűséggel terhesség. De ennél...?! :(
2013. márc. 1. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez fordítva működik?:) Akkor nálam nincs baba? Köszi a válaszokat.
2013. márc. 1. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok rosszat hallottam róla, és nekem a múlt hónapban pozitívat mutatott menszi előtt 2 nappal és megjött. De más tizes teszt nem mutatott semmit nekem, akkor!


Egy nagy kaki, már bocsánat!

2013. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is negativ volt, amikor a tobbi mar pozi. Sztem ez sem "pozitiv csalodas", mert amikor par nappal elobb mas fajtaval pozit tesztelsz, es meg akarod magadnak erositeni, akkor azt hiheted, hogy megszakadt... :-/
2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!