Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early vizeletsugaras...

Predictor Early vizeletsugaras teszttel járt már más is igy?

Figyelt kérdés
teszteltem vele és nagyon nagyon halvány pozit mutatot de én még több vizeletet tettem rá és pár óra mulva pozitív lett,tudom nem szabad kétszer használni egy tesztet ..., de reménykedhetek?
2013. jan. 24. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kérünk képet :)
2013. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocsi de sajnos nemtudok feltölteni képet róla. még várok válaszokat köszi előre is.
2013. jan. 24. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:

10 perc után már nem értékelhető egy teszt!!!

Vegyél egy másik fajtát, holnap reggel első vizeletből tesztelj, ha terhes vagy , mutatnia kell!

Vegyél xepilt! Az olcsó, jó, , 2 van benne!

2013. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi.de az xepil 25 -ös. valami érzékenyeb tesztel kéne probálni nem? de sajnos a 10-esek már nem nagyon vannak.rossmanba vagy a dm-be olvastam van jó teszt téleg? és melyiket vegyem?
2013. jan. 24. 08:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie?
2013. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A predictor early-ről elég sok rosszat olvastam már, többeknek mutatott halvány pozitívat baba nélkül, de volt, hogy negatívat mutatott, mikor más teszt már pozitívat.

Szerintem is vegyél másik tesztet, pláne, hogy így használtad. Én is ajánlom az x-epilt, olcsó, de megbízható. Annak meg nincs nagy jelentősége, hogy milyen érzékenységű. Gyakorlatilag van, hogy egy 25-ös hamarabb mutatja, mint egy 10-es.

2013. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gravi hcg patikába nekem egyértelmű + lett sok sikert!
2013. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.teszteltem egy rossmanos (faccele) és nagyon nagyon halvány csíkocska mintha lenne rajta.
2013. jan. 24. 14:57
 9/14 A kérdező kommentje:
a mensesem e hónap 8 -án jött meg de hát az is kacifántos volt.ezéert nem egyértelmű a dolog....
2013. jan. 24. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
2 nap mulva tesztelj mégegyet az hanyas érzékenységű volt?
2013. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!