Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek nem erősödö...

Volt olyan, akinek nem erősödött a netes,10-es érzékenységű One Step terhességi tesztje?

Figyelt kérdés
Eleinte kicsit erősödött, de most 2 napja nem látok rajta változást. Ma kellene megjönnie, de nem is fáj a pocakom. Hányingerem már most kezd lenni, tegnap majdnem hánytam is (első terhességemmel is ilyen korán kezdődött). Ezeken kívül nincs semmi más tünet. Lehet baj, ha nem akar erősödni a teszt? Vagy esetleg lehet, hogy azért van, mert nem túl jó a minősége? (Hiába 10-es, a 25-ös még erősebb is nála kicsit...)

2013. márc. 5. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megtudod úgyis pár nap múlva, hogy mi a helyzet. Minek addig tesztelgetni. Most szerintem várj pár napot, azért ezek a tesztek nem annyira tutik, mármint nem fognak erősödni naponta. Ha pedig nagyon tutira akarsz menni vegyél egy minőségi tesztet. Azt próbáld ki pár nap múlva, ha nem jön meg. Sok nőnek van menszi előtt pozitív tesztje és megjön, mert igazából elvetélt, de nem is tudta. Ezért felesleges a várt napján vagy előtte tesztelni. Főleg hogy az előző hónap csonka hónap volt.

Sajnos nem tudsz semmit tenni, ha esetleg gond van, és akkor sem, ha minden oké, mert akkor is kell várni pár hetet, hogy az uh kimutassa.

2013. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy kell várni, úgy tervezem, hogy 3 hét múlva megyek orvoshoz (akkor leszek 7 hetes, és ha minden jól megy, lesz szívhang). Csak sajnos aggódós típus vagyok... :S

Viszont én úgy tudom, hogy a luteális fázis hossza sohasem változik, nekem mindig 14 nap szokott lenni, és most már a 15. napon vagyok (biztos, hogy akkor volt az ovum), a hőmérsékletem 37,1. (36,4 az alapom.) Szóval nagy esélyem van rá, hogy nem fog megjönni...

Ma veszek jobb minőségű tesztet, és megpróbálom azzal, szerintem az erősödni fog, ha minden rendben van...

Köszönöm a válaszodat! Várok még!

2013. márc. 5. 14:11
 3/14 Tolnai Renáta válasza:
Na majd írj hogy mi lett egyébként nagyon jók ezek a tesztek nekem is mindig jót mutatott és az összes ismerősöm is ezt használja és használta és mindenki pozitív véleményen van a minőség nem az ártól függ inkább a nevet fizeted meg :-) szerintem bizakodj nekem se sötétedett rögtön kell egy pár nap aztán meg már a a teszt csik hamarabb erőssen látszott mint a controll türelem ja és nekem is csak hányingerem van semmi más tünet nincs én most vagyok 9 hetes :-)
2013. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia! A másik teszt nem rossz ötlet, de biztosan minden rendben van. Sajnos nekem van rossz tapasztalatom, és én is ezt a tesztet használom. Nekem nem hogy nem erősödött 2 nap múlva, hanem nem is látszott. Érdekes, a 25-ös teszt az iszonyú halványan, de látszott, ez meg mint a hómező.....

Sajnos elhalt a terhességem.

Ezzel azt szeretném mondani, hogy ha gond lenne (de nincs!!!!), akkor a csíkod halványabb lenne sokkal.

A tapasztalatom (itt rengeteg ilyet láttam) az, hogy a legelején el kell hogy teljen vagy 5-6 nap, mire rendesen, napról napra erősödik a teszt. Addig lehet hogy pár napig nem változik. Minden rendben van, nyugi! És gratulálok!

2013. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Volt itthon még egy Xepil, ugyan azzal még nem teszteltem, tehát azt nem tudom, hogy erősödik-e, de minden esetre sokkal-sokkal sötétebb, mint a 10-es One Step...

De néhány napja DipStick-kel teszteltem, engem meggyőzött, szép egyenletes volt a csík, úgyhogy holnap azzal tesztelek újra, és összehasonlítom. Remélem erősebb lesz!

Amúgy ezt én még nem is hallottam, hogy az elején még néhány napig nem erősödik, én a 11. dpo-n teszteltem először, nagyon-nagyon halványka, de pozitív lett, utána a 12. dpo-s már egyértelmű volt, aztán úgy maradt tegnap és ma... De akkor ezek szerint ez normális...

Kezdek megnyugodni. :) Köszönöm még egyszer a válaszaitokat! Holnap megírom, milyen lett a DipStick.

2013. márc. 5. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen sorozatom, elment a baba :(
2013. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jaj, kedves utolsó, nagyon sajnálom! Remélem nekem minden rendben lesz... Neked azóta van babád?
2013. márc. 5. 17:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos azóta -ez augusztusban volt- még nem akar jönni. Remélem nálatok minden rendben lesz!
2013. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan tapasztalatom van, hogy nem erősödött a csík, aztán halványodott és elvetéltem. :(

Most úgy erősödött, hogy bár a 13. dpo-n alig látszott, 14. dpo-n már szépen látszott és 16. dpo-ra egyforma erős volt a két csík!

Kívánom, hogy neked ne bajt jelentsen! Bár én a helyedben lemennék dokihoz és kikérném a véleményét. Lehet, hogy egy utro-s ráerősítés nem ártana! :)

Jó egészséget és problémamentes babávárást!

2013. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Itt vannak a tegnapi és mai tesztjeim, a bal oldali 2 az Xepil, a jobb oldaliak a One Stepek. (A felsők a tegnapiak, az alsók a maiak.) Szerintetek erősödött? És ha igen, eléggé? (Tegnap voltam a 15. dpo-n, ma a 16.-on.)


[link]


Előre is köszönöm, ha megnézitek!

2013. márc. 6. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!