Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek nem erősödö...

Volt olyan, akinek nem erősödött a netes,10-es érzékenységű One Step terhességi tesztje?

Figyelt kérdés
Eleinte kicsit erősödött, de most 2 napja nem látok rajta változást. Ma kellene megjönnie, de nem is fáj a pocakom. Hányingerem már most kezd lenni, tegnap majdnem hánytam is (első terhességemmel is ilyen korán kezdődött). Ezeken kívül nincs semmi más tünet. Lehet baj, ha nem akar erősödni a teszt? Vagy esetleg lehet, hogy azért van, mert nem túl jó a minősége? (Hiába 10-es, a 25-ös még erősebb is nála kicsit...)

2013. márc. 5. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
huh, hát talán erősödött. Szerintem most már nem kellene mindennap tesztelgetni. Csak idegesíted magad vele, és az se neked nem jó, sem pedig a családodnak és a bébinek sem. Majd akkor tesztelnék a helyedben megint ha nem jön meg még mindig egy héten át. Utána tuti, hogy vastag csíkod lesz:))) Ne parázz minden oké, de a szervezeted nem fog Neked naponta kérésre több hcg-t termelni, hogy a teszted erősödjön:) Nyugi... Ott a pozitív és kell pár nap, hogy ez erősödjön.
2013. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! IGEN!!!!!!!!!!!!

Az Xepilek határozottan jobbak! :-)

Persze hogy erősödött! Gratulálok! Most már nyugodj meg, Kismama! :-)

2013. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sikerült??:)
2013. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem tudom, hogy érted, hogy sikerült-e... :S :) Megvan a pocaklakóm, szerintem minden rendben. Lassan erősödget, de már nem aggódom rajta, mert semmi bajom nincs, teljesen jól vagyok. :) Elvileg 5+2 vagyok. :)

Köszönöm az érdeklődést! :)

2013. márc. 12. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!