Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt már hasonló cipőben?...

Hanga86 kérdése:

Ki járt már hasonló cipőben? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pé előtt kb 3 nappal illetve a nemvárt előtt kb 3 nappal voltunk együtt. Febr.27,max 28-án kellett volna megjönnie de semmi. Átlagban 28 naposak a ciklusaim.Napokig mindjárt megjön érzésem volt,aztán elmúlt.Tegnap este kezdett el kicsit feszülni a mellem,eddig tök száraz voltam,tegnap halvány barnázás volt,nagyon kicsi,ma megint tök száraz vagyok.Szinte minden nap fáj a fejem,fáradékonyabb vagyok.Szurkál a hasam,ill a jobb petefészkem sokszor.Olyan"szédőlgős"a fejem.Hőmet nem szoktam mérni,de alapból ha minden ok,36.5 körül szokott lenni,most reggelente 36.8 már jó pár napja.Ennek ellenére a nemvárt 2.ill 4.napján negatív tesztem volt.Nem érzem,h megakarna jönni.20-án megyek dokihoz,de az még nagyon mesze van...Voltatok így?
2013. márc. 6. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a legtöbbször így vagyok. Ha rágörcsölsz a babatémára, akkor tuti hogy előjönnek az áltünetek.

Nyugi, a doki majd megmondja a biztosat. Ha nem bírod ki addig, akkor pénteken csinálj egy másik tesztet.

2013. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma volt 2 csepp vér,de azóta semmi és nincs is mindjárt megjön érzése....
2013. márc. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!