Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn még 3 db pozitív...

Hétfőn még 3 db pozitív teszt, szombaton meg már negatív eredmény? Szerintetek ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam uh.-on ott azt mondták, hogy vastag méhnyálka és látszik a beágyazódás, azaz folyamatban van valami, menjek vissza 1 hét múlva (merthogy a vérzésemnek csak jövő héten kellene megjönnie) Ma (szombaton) már nem bírtam türelemmel és vettem még egy tesztet, meg még egyet, meg még egyet ...és azok már negatívak voltak. :( Vérzés előtt létezik olyan hogy csak úgy ukmukkfukk megszűnik,leáll, felszívódik a dolog?
2009. szept. 12. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nagyon gyakori. Sőt a nők nagy többségénél már többször megtörtént ez, de sokan nem is tudnak róla mert nem csinálnak tesztet. Így csak annyit érzékelnek, hogy késik. Ugyanolyan érzékenységű tesztet csináltál és ugyanakkor? Mert az is lehet, hogy kevésbé érzekeny volt a szombati teszt vagy nem reggel csináltad és azért lett negatív. Azért feltétlenül menj vissza, hátha megvan a baba, csak a Hcg szinted nem emelkedik olyan gyorsan.
2009. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kb. a megtermékenyülések fele így jár.
2009. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csináltam más tesztet is és különböző időpontokban.....megvárom hát a doki véleményét.Reménykedek azért még :)
2009. szept. 13. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem kell össze-vissza tesztelni. Tök fölösleges csak magadat idegesíted vele. Ha késik és után csinálsz tesztet és utána mész dokihoz akkor az ilyen dolgokat meg se tudod és nincs idegeskedés. Ez minden nővel többször is megesik csak nem veszik észre.
2009. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam annak idején. Kb.28. napon teszteltem két pozitívat, aztán rá pár napra egyre halványodott, majd negatív lett a teszt eredménye, és megjött a mensim is iszonyú görcsök közepette. Mivel nagyon véreztem és nagy fájdalmaim voltak én kórházba is kerültem miatta,3 napig csak injekciókkal tudtam létezni. Kaparást nem kellett csinálni, mert magától kitisztult a méhem.
2009. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél azóta vagy voltál dokinál?
2009. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hááát....vérzés nincs,teszt negatív ismét, doki meg csak jövő héten lesz. Védőnénink azt mondta, hogy sok ilyen terhese volt az elmúlt időszakba és sajna nem végződött babavárással a dolog :S

Igaz nem terveztük még a kistesót, de már úgy beleéltem magamat:( Úgyhogy most elhatároztuk, hogy babaprojekt lesz!!!

2009. szept. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!