Késik, lehet baba?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menzim, és már 4 hónapja próbálkozunk a párommal, de még eddig semmi nem volt. A késésnek nem tulajdonítottam eddig nagy jelentőséget, de ma délután olyan volt mintha meg felé jönne, de még sem, illetve picit hányingerem van, és elég érdekesen viselkedik még mindig a hasam. Ez lehet valaminek a jele??

2013. márc. 7. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?! :) Hőt méred?
2013. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mértem még, mert már annyiszor reménykedtem, hogy terhes vagyok és mindig csalódtam! :(

Ha a héten nem fog még megjönni, akkor veszek egy tesztet.

2013. márc. 7. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a ciklusod pontos szokott lenni? Várj 1-2 napot, és reggeli elsőből tesztelj. Vagy ha annyira tartasz a csalódástól, (tudom hosszú idő) de várj 2 hetet, és ha addig nem jön meg csak akkor tesztelj! Utána már nem kell annyit várni hogy dokihoz mehess,vagy hogy korán teszteltél-e, nem beszélve arról, hogy lehet később volt peteérésed! Mindenesetre Én drukkolok Neked!! :) Szép Estét!
2013. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan szokott megjönni mindig. Várok még egy picit! Aranyos vagy, hogy drukkolsz! Köszönöm!!! :) Szép estét neked is!
2013. márc. 7. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma már 5. napja hogy késett és a párommal vettünk egy tesztet (x-epil), és kijött a két csík. :) Bár nem reggeli vizelettel csináltam, így is érvényes???
2013. márc. 9. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj máár!! Persze hogy érvényes!! Hát szívből gratulálok Neked!! Képet tudsz csatolni esetleg?? Ezt mindig olyan jó nézni!! :) Boldog babavárást, és jó egészséget!!!
2013. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó kívánságot!!!! Aranyos vagy!!!! Nagyon nagyon boldogok vagyunk a párommal, bár én még most sem hiszem el! :) Teljesen kicsattanok amúgy az örömtől! :)


(nem tudom hogyan kell képet feltölteni)

2013. márc. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!