Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja késik a nemvárt,...

5napja késik a nemvárt, tegnapi teszt negatív. Lehetek várandós attól még? Tegnaptól fáj a mellem. Augusztustól próbálkozunk bébivel.

Figyelt kérdés
Eddig menszasz előtt 2 héttel már fájt a mellem, most csak tegnaptól.Bébit várhatok?Volt beágyazódásos vérzésem 7-8.napon együttlét után.

2013. márc. 4. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Bár vannak még mindig olyan tesztek amik rosszak, mert rosszul tárolták és tönkrement benne a hatóanyag. Én csinálnék még egy tesztet és utána elmennék dokihoz, ha negatív, mert lehet valamilyen hormonzavar is, ami miatt volt közti vérzés. Nekem egyik alkalommal sem volt terhességeim előtt beágyazódásos vérzésem, max olyan volt, hogy nem jött meg rendesen csak kicsit véreztem, de az menszi idején volt, és akkor tök véletlen teszteltem, mert mondván van egy tesztem itthon, úgyse vagyok terhes, de mivel nem jött meg rendesen ellövöm:) Hát, akkor azt hittem lefordulok a székről amikor megnéztem 5 perc után. Azóta meg a szobában alszik a végeredmény, szóval vannak érdekességek, de a teszek nem nagyon tévednek ma. Vegyél egy drágábbat, mert azok valamivel jobbak. Nekem a Clear valami nevű vált be kétszer is:) De az olcsóbbak is igazából jó, van olyan amiben két csík is van, azok se rosszak... Azért drukkolok, hogy a teszt tévedjen
2013. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban babát vársz, lehet, hogy később estél teherbe,mint gondolod, és ezért a teszt is csak később mutatja ki. Várj néhány napot, és próbáld meg újra. Ha volt némi vérzésed az együttlét utáni napokban, az még nem garancia semmire. Hogy valóban beágyazódásos vérzés volt-e azt majd a teszt eldönti.
2013. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Február10-13-15.ezen a napokon voltunk együtt a párommal.Körülbelül február 13.napra számoltam az ovuláció napját és akkor nyálkás is voltam.13.után a 7-8. napon volt kevés barnás vérzésem.Ma 5 napja, hogy késik.Mikor Szeptemberben a spontán vetélésemkor estem teherbe akkor se mutatta ki a teszt a bébit,akkor 10 napot késett.Reménykedek, hogy sikerült augusztus óta a bébi.
2013. márc. 4. 13:10
 4/21 anonim ***** válasza:
hát, nem lehet van valami hormonális gond? mert lehet akkor kevés Hcg termelődik. Akkor is lehet spontán vetélés. Kellene akkor viszont progeszteron kúp vagy tabletta, hogy megmaradjon a baba. Én elmennék dokihoz, hogy megnézze vérből, mert ha még van esély, akkor csak ez lehet... Ilyenkor azért kimutatja a teszt. És akkor szokott közti vérzés is lenne, ha ilyen gond van. Nem jellemző a beágyazódásos vérzés, inkább nyálkás barna valami van olyankor. Ha meg mondjuk az volt, akkor a teszt akkor pozitív lenne már, ha minden ok. Menjél dokihoz, és ne hagyd magad elküldeni vérteszt nélkül. Nekem azonnal adott a doki, mert nekem is volt vérzésem de nekem is olyan 7-8-9. napon kb. Nem sok, csak éppen hogy, de azt mondta, hogy az nem jó. Most egészséges a babám. Nekem előtte 2 hónappal volt egy méhen kívülim, szóval lehet ez is gond volt akkor, hogy a progi szintem nem volt elég jó, és kellett rásegítés.
2013. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nekem is csak barna valami volt kevés.Elszomorít amit írtok, hogy hormonbajom lenne.Szedjük a párommal mindketten a méhpempőt, Graidát szedet, 3 hónapig Elevitet szedtem, gyógyteákat iszom, mit tehetnék még?

Menjek orvoshoz?De ott csak 1 év sikertelen próbálkozás után foglalkoznak velem.Mit csináljak?magánrendelésre menjek, sok pénzért, hogy foglalkozzanak velem?28 éves vagyok minden vágyam egy bébi.

2013. márc. 4. 13:36
 6/21 anonim ***** válasza:

Igen, menjél magánba. Ott picit normálisabbak, jó esetben. Nekem az volt jó még a magánrendelésnél, hogy megadta a doki a mobilszámát, és ha gond volt akkor tudtam a terhesség alatt is hívni később. A másik, hogy magánba sokkal hamarabb szoktak valamit csinálni mint egy év. Mellesleg mondhatod, hogy éve már próbálkoztok. Nekem nem segített, hogy mindenféle humbuk szereket szedtem, csak megzavarta a ciklusom. Pl Elevit túl sok vasat tartalmaz, és az megzavarja a szervezet egyensúlyát, ha mondjuk Neked elég a vasad, csak ezt a reklámban nem mondják hozzá.Persze terhesség alatt több vas kell, de előtte nem feltétlen, főleg ha nem vagy vérszegény és helyesen táplálkozol.

Nekem a teák közül is csak a cickafark tea volt jó a palástfűtől tisztára össze vissza volt minden. Nem is ittam többet. Én most fognám magam a helyedben és bemennék egy ügyeletre és azt mondanám, hogy görcsölök, de nem jön meg napok óta, és akkor azonnal csinálnának jobb helyen vértesztet. Legalábbis nálunk itt igen. Akkor tutira tudod mi van, és ha pozitív akkor úgyis adnak progeszteront, ha normálisak. vagyis ha nem én mondanám, hogy adjon. Egyébként az nem lehet, hogy az kavar be, hogy most 28 napos volt csak hónap?

2013. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanìgy vagyok. 4 napja késik, tegnapelőtt reggel nega, holnap reggel ismèt tesztelek, plusz du megyek dokihoz. Rendszeres, kb 32 napos ciklusok ezelőtt. Milyen tesztet használtál?
2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Clearblue Compact tesztet hétfőn, utána 2 alkalommal a 2 db-os Baby tesztet használtam.Tegnap reggel az X-epil teszt volt negatív 1 csíkos és tegnap kora délutántól kezdett el fájni a mellem most is nagyon fáj.Te milyen tesztet használtál?Menjek akkor magándokohoz?AZ mit tud velem csinálni?
2013. márc. 4. 20:14
 9/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én X-epilt csináltam szombat reggel, most valami predictor-t vettem. Azért megyek, mert nekem sosem késik ennyit, ma már a 36 vagy 37. ciklusnapon vagyok, egyszerűen nem értem, viszont nagyon szeretném tudni hogy mi a helyzet. Megkérem, hogy nézzük meg ultrahangon. Remélem, öröm elé nézek... :)
2013. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem is ma a 36. nap a ciklusom napja és az előző két hónapban nekem is jól jött meg.Menjek én is ultrahangra?De még most csak 3 hetes lehetek az együttlét óta kb. És te?
2013. márc. 4. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!