Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatja a teszt ha baba van?

Kimutatja a teszt ha baba van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Február 23-24-én voltunk együtt a párommal (nem tudom mennyire számít,hogy éjfél előtt vagy után egy két órával azért írtam így). Peteérésem nagy valószínűséggel 25-26-án lehetett. Ha most szombaton csinálok egy tesztet az már nagy eséllyel lehet pozitív?Esti pisiből is?Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. márc. 7. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már kimutatná, de inkább reggeliből csináld.
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A reggeli nem biztos,hogy megoldható.
2013. márc. 7. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Pisilj pohárba, az eláll egész nap.
2013. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, ezt megfogadom!
2013. márc. 7. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincsmit:) Majd írd meg mi lett:)
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés megírom mindenképp :)
2013. márc. 7. 22:10
 7/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem kicsit még korai. 25.-étől számolj 14 napot, gondolom akkorra nem várod. Nemvárt előtt csak nagyon keveseknek lesz pozi a teszt, ha kibírod, várj még pár napot. És mindenképpen reggeliből.

2013. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit elszámoltam magam :) 28-án lehetett valószínűleg a peteérésem mert most szerdán kell megjönnie. :) Úgyhogy a tesztet sem csináltam meg,korai lett volna még.
2013. márc. 10. 14:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem kell tesztelni.Tegnap este kis barnázás, reggelre pedig erős görcsök és erős mensi. Most meg olyan vagyok mint akit agyon vertek. Csak gondoltam leírom,hogy nem kellett tesztelni, ne kelljen találgatni mi lett :)
2013. márc. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!