Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet teherbeesni közvetlen...

Lehet teherbeesni közvetlen menstruáció után? Én amikor elmúlott rá max 5 napra teherbeestem. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor az ovulációd a ciklusod 10-15. napján volt (5 napos menstruációval és 5 napos spermium élettartammal számolva.)

Teljesen normális.

2009. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet.Gratulálok,remélem nem baj a bébi:)
2009. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így estem teherbe, úgyhogy meglehet.
2009. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem baj,nagyon örülök neki! Csak nem gondoltam hogy közvetlen menstruáció után lehetek terhes. :)

12 hetes km.

2009. szept. 13. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, az első válaszoló nagyon jól számolt. És ha igaz az elmélet, akkor kislányotok lesz :o)

Gratulálok, jó egészséget :o)

2009. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy teherbe eshetsz!!!! Íme a görbém, amin látszik, hogy mikor elmúlott a mensim, rá 4-5 napra volt tüszőrepedésem, pont úgy mint neked! :)


[link]

2009. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az 5.cn-en lett egy spontán pém,és egyből terhes is lettem:)Azelőtt meg a "normál" peteérésnél nem sikerült teherbe esnem.

Most 13 hetes terhes vagyok:)

2009. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És én tényleg max az 5. napon eshettem teherbe,mert utána a párom visszament Németbe. Bár kislány lenne. :)
2009. szept. 13. 20:30
 9/9 anonim válasza:

Szia! Én is mensi utáni első napon együtt voltam a párommal.

Ha terhes lennék már ki kéne mutatnia? 2 napja csináltam egy tesztet ami negatív lett, viszont még mindig nem jött meg. 11-én voltunk együtt...

Megírnád, hogy milyen tünetedi voltak és mikor jelentkeztek? Meg azt, hogy mkor teszteltél?

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2010. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!