Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a Gabriel terhessé...

Szerintetek a Gabriel terhességi teszt kimutatja, ha 1-2 nappal "nemvárt" előtt tesztelek?

Figyelt kérdés
Elvileg keddre nem várom, de én hétfő reggel szeretnék tesztelni. Milyen tapasztalatotok van ezzel a tesztel?
2009. szept. 13. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap este épphogy pozitív lett, szinte csak én láttam rajta. Ma a nemvárt utáni napon egy Clear Blue meg egyértelműen pozitív
2009. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem késik már 4 napja,tegnap teszteltem Gabriel-el,sajnos negatívat!pedig jókat hallottam erről a tesztről!én valószínűleg nem vagyok terhes sajnos:-(((más oka lehet a mensi késésének...
2009. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18:49 -esnek! GRATULÁLOK! Boldog babavárást kívánok!
2009. szept. 13. 19:34
 4/9 A kérdező kommentje:

19:12-esnek! Szerintem várj még pár napot és tesztelt újra. Meglehet, hogy még kevés a HCG a vizeletedben és ezért lett negatív.

Sajnos azt olvastam, hogy a Gabriel csak napokkal később mutatja ki a terhességet. Ezért bánom már, hogy ezt a tesztet vettem.

Szívből kívánom, hogy babás legyél!!

2009. szept. 13. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megjártam a Gabriellel, pedig én is úgy tudtam, hogy jó teszt. A nemvárt előtt 2 nappal teszteltem Corax-szal, és egyértelműen pozi lett, pedig délután volt. A nemvárt napján Gabriellel reggeli elsőből alig látszott, szinte csak én láttam. Nekibúsultam, mert már jártam így máskor, hogy az 5. héten felszívódott, azt hittem most is így jártam.

Másnap elmentünk nászútra :)), és végig görcsölgettem, gondoltam, mindjárt megjön, csúszdáztam a fürdőben, termálvízben ültem, nyomtam a sört, biztosra vettem, hogy úgyis mindegy, én hülye. Aztán csak nem jött meg egy hetes késésnél újra teszt, és +++ :)))

Nagyon örültünk, azóta sem tudom, hogy csak az az egy Gabriel volt hibás vagy csak ennyire érzékeny, szerintem válassz inkább másikat. (Mondom, a Corax bejött, DM-ben vettem).

14 hetes kismama

2009. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)


Kíváncsi vagyok, hogy reggel mit mutat a teszt. Ha - lesz, akkor még várok pár napot és próbálkozom egy másik teszttel. Nekem a Gabrielt ajánlották, de most hogy utánaolvastam többen csalódtak benne, mert csak később mutatja ki, ha baba van. Legfeljebb még várok néhány napot a következő tesztelésig, csak olyan lassan telnek a napok. De bízom, hogy most nem fogok csalódni.

Minden jót kívánok!

2009. szept. 13. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál ma reggel tesztet?

2009. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, de sajna - lett. Most vettem egy Clearblue-t, azt holnap reggel megcsinálom.

Negyedik hónapja próbálkozunk, remélem most talán sikerült.

2009. szept. 14. 08:54
 9/9 anonim ***** válasza:
A Clearblue tényleg jó, és hamar kimutatja
2009. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!