Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ebbe a csapdába estek...

Akik ebbe a csapdába estek leírnátok nekem a történeteiteket?

Figyelt kérdés
Bocsánat a furi kérdésért de szeretném ha minnél többen elolvasnátok és akikkel ez történt leírnák,hogy hogy,mit hibáztak ....stb Már többször írtam de kielégítő választ senki nem adott még.A spermaölő kúpról lenne szó.Esett valaki teherbe mellette?És hol hibázott?mit érzet?Stb...
2009. szept. 13. 18:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen spermaölő kúpot használsz? Pharmatex? Én annak a krémét használom cirka 5 éve. Soha sem volt gondom vele és teherbe sem estem, eddig. Most azonban nem tenném le a nagyesküt, hogy nem csúszott be, mivel nekem alapból 36-39 napos a ciklusom, de immár a 44-nél tartok és semmi, de holnap megírom ha pozitív. Amúgy összevissza éhes vagyok, ha eszek, akkor utána nem sokkal túltelitett és émelygős vagyok. Sose voltak gyomor problémáim, ami furi még, hogy amikor meg kellett volna jönnie, volt egy egész délutános mensis fájdalom, azt gondoltam másnap megjön, mert így szokta, de nem. Hát ennyi. Egyébként azt tudom, hogy mindig be kell tartani ennél a fontos előírásokat, különben nem használ, de mivel betartottam 5 évig nem is volt gondom vele. Szappant előtte utána nem szabad, csak intim lemosót és akkor is csak kívülről, belül szeretkezés után 1 óráig nem szabad kimosni, mert a szappan hatástalanítja, előtte ugyanez.
2009. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Patentex ovalt hasznlálok.Köszi a választ és várom,hogy kiderüljön mi lesz nálad.Ha baba megtartjátok?
2009. szept. 14. 07:42
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Megcsináltam a tesztet és negatív:(:). Szóval még picit várni akartunk, szóval, jó hogy nem, de mindenképp megtartottam volna. Már 33 éves vagyok, így nem szeretnék abortuszt, de megértem azt aki erre adja a fejét.Kicsit azért talán sajnálom is,mert most már majd szeretnénk babót, csak előbb a ház. Veled mi történt, teherbe estél e mellett? Megtartod-tad vagy abortusz? Kielégítőnek találtad a válaszaim? Sajnos nincs egyetlen 100%-os biztonságot nyújtó védekezési módszer. Régen nőgyógyászati klinikán dolgoztam és ha hiszed ha nem, egy csomó esetbe a legbiztonságosabb tabletta is csődöt mondott. A doki azt mondta 2%-os hiba lehetőséggel véd a tabletta és a Pharmatex is. A te kúpodról azonban még nem hallottam. Kiváncsi vagyok a te történetedre!:)

2009. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szia!


Az én történetem ha baba lesz belöle akkor az az én hibám is,de nem bánnám mert nagyon vágyom rá csak mi meg a lagzit szerettük volna elöbb de ha baba örülünk neki.Szóval kb.9 nappal ezelött 6-án voltunk együtt és mielött belém élvezett volna a párom felraktam egy kúpot de nem vártuk ki a hatóidőt mert mikor utána lezuhiztam kiesett egy darab kúpocska.2 napra rá megint együtt voltunk úgyan így csak most nem esett ki kúp a végén.Még voltunk együtt a héten 2×de akkor meg kúp nélkül megszakítással.A furi csak az nekem,kb 7-étől érzem,hogy valami van szúrdogál a petefészkem égő alhasi fájdalom mintha megakarna jönni de az még 9 nap.Kb 24-ére kellene.Tudom ha baba lenne nem érezhetem ilyen korán de valami van.Volt olyan ismerősöm aki az első perctől tudta,hogy ebből baba lesz,lehet ez az az érzés??Sajnálom,hogy nega lett a teszted kívánom hogy úgy alakuljon ahogy te szertenéd.Majd írd meg ide,hogy mi történik veled.Tüneteid vannak?

2009. szept. 15. 08:01
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi csak most olvastam a választ. Hát én nőgyógyászati klinikán dolgoztam és sok esetet hallottam, ahol a nő ( hatodik érzéke) már a fogantatás pillanatában megmondta, hogy ebből baba lesz. Persze ez ritka, de van ilyen:) A másik, hogy igen a hugom, volt terhes és ő pont azt mondta hogy szurkáló alhasi fájdalmai voltak, meg megjön érzés, stb. Illetve amikor a mensije elmaradt, akkor azt is érezte ha a szomszéd pörköltöt főzött 3 házzal odébb.

A legjobbakat kívánom, ha baba legyen baba, ha esküvő legyen esküvő:) Nekem is volt esküvő és csak 42 személyes éjfélig tartó bulival, de életem legnagyszerűbb eseménye volt. Amiért még várni akartunk az a ház, amit most szeretnénk venni, munkám az már van és elégedett vAGYOK vele. Tulajdonképp nem bánnám már én sem a babát csak a saját otthonba akarok szűlni. A doki szerint az egyik azt mondta teljesen biztonságos a Pharmatex én krémet használok, mert az azonnal hat, egy másik szerint 50-50 %. Ez eddig jó volt, de lehet, hogy az is befolyásolja, hogy most már többet gondook rá, hogy szeretnék.:) Voltam nő dokinál, megmutattam neki visszamenőleg az összes mensi diagrammot amit a www.ciklus.hu-n vezetek, azt mondta eddig szerinte jó, de most kicsit késik. Csinált hüvelyi UH-t, de nem talált semmit, azt mondta, mivel késői a ciklusom alapból, így lehet, hogy a PÉ-m is később van és csak nem látszik még a terhesség:) Majd meglátjuk. Máig sem jött meg, most már az 50. napon járok. Hó végén 30. körül ha addig nem jön meg, menjek vissza és újra megnéz, mert ha terhesség akkora már látszania kell. Tünet? Nem tudom, már nem bízom a saját tüneteimben, mert máskor is szokott a hormonrendszerem félre vezetni terh.tünetekkel;) Amúgy elég rossz a gyomrom: a frissen főtt erős kávé zavar, meg a cigiszag. De a cigi mindig zavart, de most már ha a kassza előterébe tőlem távól bagóznak, azt is érzem. A gyomrom pedig hol éhes vagyok, aztán meg túl telítve érzem magam és émelygek, kívánom a sósat és az édeset felváltva, de mondom ez lehet a szervezetem ugratása is. Majd megírom mi lett a történet vége és kiváncsi vagyok a tiédre is!:) Szia Gyöngyi

2009. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Aranyos vagy nagyon,hogy így beavatsz a részletesen a privát dolgaidba.Kívánom neked,hogy úgy alakuljon ahogy te szeretnéd.Nálam kezdődek a változások.Ha hiszed ha nem én úgy érzem azok a nők közé tartozom akik már az elejétől fogva érzik,hogy nincsenek egyedül.Azóta még mindig megmaradt a megjön érzésem.A mellemet is kezdem érezni és ez nagyon furi mert én soha de tényleg soha nem éreztem még a mellem,hogy fájna vagy feszülne de most igen és úgy gondolom ennél több bizonyíték már csak egy pozítiv teszt lehet.Szerinted mikor csináljak?A nem vártam csütörtökön kéne,hogy ne jöjön.Várjam meg vagy ha már ilyen tüneteim vannak talán mutat már valamit?Szia,B

2009. szept. 20. 11:02
 7/23 A kérdező kommentje:
Bocs,szia,Bri
2009. szept. 20. 11:03
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem várd meg a csütörtököt, mert ahány teszt annyiféle és van amelyik még akkor sem mutat semmit ha már nem jött meg. Szerintem ha csüt nincs akkor Péntek reggel a reggeli elsőből nézz egyet. Itt az oldalon olvastam, hogy a quipido vagy mi a neve, meg a clear bluet mondták, hogy megbízható és sokaknál ez már a nem várt előtt 2-3 nappal kimutatja. Ha nem bírsz addig várni akkor ezek valamelyikével nézd meg. Bocsi ha túl privi voltam. Az eü-ben ezek olyan mindennapos beszédtémák, hogy nekem fel sem tűnik:) Hát kíváncsi vagyok most már én is, írd meg mi lett a teszteddel.Gyöngyi
2009. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nem volt baj,hogy privi voltál inkább ellenkezőleg.Jó,eldöntöttem,hogy csütörtökön reggel csinálok tesztet.Ha nem jön meg és nega akkor várok hétfőig és új teszt.ha pozítiv tesz akkor tesztelek péntek,szombat is,hogy tuti-e az eredmény.Akkor legközelebb csütörtökön.Szia,Bri
2009. szept. 20. 19:08
 10/23 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Ahogy ígértem itt vagyok bár kicsit szomorúan és kicsit boldogan is.A lényeg,hogy talán mégis a lagzi lesz elöbb.Mára pontosan megjött!Nálad mi újság?Hogy vagy?Bri

2009. szept. 24. 07:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!