Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ebbe a csapdába estek...

Akik ebbe a csapdába estek leírnátok nekem a történeteiteket?

Figyelt kérdés
Bocsánat a furi kérdésért de szeretném ha minnél többen elolvasnátok és akikkel ez történt leírnák,hogy hogy,mit hibáztak ....stb Már többször írtam de kielégítő választ senki nem adott még.A spermaölő kúpról lenne szó.Esett valaki teherbe mellette?És hol hibázott?mit érzet?Stb...
2009. szept. 13. 18:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, de lehet, hogy a fentiek mégis a lagzit akarták előbb. biztos vagyok benne, hogy amikor igazán szeretnéd azt a babát jönni fog. Esetleg arra érdemes figyelned, hogy előtte szedj folsavat, ca++,E vitamint, esetleg Mg-mot. A folsav megelőzi a fejl.rendellenességet, az E vitamin szintén, de az még segít a teherbeesésben is. A férfiaknak a C vitamin, cink gyorsítja a spermiumok mozgását, ha akarod. Nekem még mindig semmi, most már 55 napnál tartok, lehet holnap én is nézek egy tesztet, de legkésőbb 30-a körül ki fog derülni, mert a doki mondta, ha addig nem lesz semmi újra megnéz. Tünetek továbbra is ugyanaz.Szóval jelentkezem ha van változás. Te pedig ne keseredj el, lehet így volt jobb.Biztos szép menyasszony leszel.Gyöngyi
2009. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szóval Pénteken csináltam tesztet és negatív, így most már 99% hogy csak a hormonrendszerem borult meg egy kicsit, de azért majd elmegyek a dokihoz ahogy mondta. Pedig már kezdtem beleélni magam:(. Na de sebaj, ha itt lesz az ideje biztos összejön. Gyöngyi
2009. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom:( Remélem ahogy nekem is írtad,hogy ha jönnie kell úgyis jön nálad is így lesz.Ha esetleg a későbbiekben összejönne vagy tudod mi történt most veled írd már meg ide légyszi kiváncsi vagyok.Bri
2009. szept. 30. 15:26
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia! Boldog névnapot! Gondolom a Bri, Brigitta beceneve. Szóval el tűntem mert várakozó álláspontra helyezkedtem. Továbbra sem jött meg a várt és mivel a doki mondta, hogy nem zárja ki a terhességet, így most bejelentkeztem hozzá újra. 13-án kedden megyek egy újabb Uh-ra. Tüneteim az esti hányinger és a reggeli farkaséhség, meg egész nap tudnék aludni, mellett a szervezetem , szinte beállította mit és mennyit egyek. A többi tünetem régebben is volt már terhesség nélkül is, ez utóbbi új tünet, de mind ezek mellett ezt is okozhatja a hormon felborulása. Ide teszem a görbémet:

[link]

Mi a véleményed? Végül is ha terhesség és a késői pe miatt nem mutatta ki a teszt még , akkor is 13-ra már bőven ki kell hogy mutassa. Számolgattam és ha igaz és tényleg terhes vagyok, akkor valószínű, hogy 8- án estem teherbe. Ha nem akkor elkezdem az aviva módszert és helyre teszem a szervezetem. Kedden vagy Szerdán jelentkezem a doki válaszával, addig is kiványcsi vagyok a tiédre.:)

2009. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Elöször is köszönöm,igen a Brigi rövidítése.Megnéztem a görbéd és szerintem elég biztató.Na és,hogy még mindig nem jött meg az meg szuper és temélem,hogy azért mert pocaklakód van.8.ára számoltad,akkor talán látnak valamit.Van akinek későn tudják csak igazolni,hogy babás, de te így a6 héten járnál.Szerintem ezt már látni kell.Mindenképpen jelentkezz majd.Szórítok!!!!!!!!!:)

2009. okt. 13. 09:04
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia Bri! Ma voltam dokinál, de nem vagyok babás, meg Uh-zott. Azt mondja, szerinte a túl súlyom okozza a problémát és habár fogytam az utóbbi időben, ezekszerint ez nem elég. Szerinte meg fog jönni a görbém alapján Nov 1-ig, szóval kipróbálom az Aviva tornát és a Sunrider cég hormonrendszer tápanyag kiegészítő gyógynövény koncentrátumát a Prime Againt. Az legalább egyenesbe hozza a hormonjaimat, mert nem sokára tényleg szeretnénk babát és addigra legalább rendbe jövök.

Mikor lesz a lagzi?

Drukkolok , hogy amikor akarod könnyű gyermekáldásod legyen. Ha gondolod nézd meg a www.avivamodszer.hu

Üdv Gyöngyi

2009. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Szia Gyöngyi!

Pont most olvastam erről a tornáról,biztos van benne valami igazság.Még nem tudom pontosan a dátumot de májusi lagzi lesz:)Most a gondolataim le vannak kötve úgyanis jövő héten utazunk nyaralni és már nagyon várom.Viszont nagyon sajnálom,amit a doki mondott:(Túlsolyod van?Genetikailag hajlamos vagy a hízásra vagy csak szereted a pocid?Ami nem baj csak ha tényel baba lesz akkor fogod igazán érezni.És mikorra etrvezitek a próbálkozást?Puszi,Bri

2009. okt. 13. 19:51
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kellemes nyaralást kívánok és a május az nagyon jó az esküvő szempontjából, mi is az őszt vagy a tavaszt gondoltuk, mert nincs túl hideg, nincs túl meleg, pont jó. Végül 2 éve Szeptemberbe volt, és gyönyörű napsütéses idő volt 1 hét eső után. Szupi volt, életem legszebb pillanata. Valóban túlsúlyos vagyok és most nagyon felszaladt, egyrészt 6 éves korom óta duci vagyok, másrészt a család sem vékony, harmadrészt a hormonjaim is okozzák , mert olykor minnél jobban eltolódik, annál inkább hízok, szóval 22-es csapdája. Amúgy nem a kaja a legnagyobb baj, viszonylag egészségesen étkezem, leszámítva a csokit. Ez a legnagyobb gond a csokifüggőség. De dolgozok rajta. Igazán a probálkozás a házvásárlástól függ. Kinéztünk Dabason egy szupi kis házat, ha az égiek és a sors megsegít, megvesszük és utána kezdődhet a probálkozás. Addig dolgozok a másik problémán. Érezzétek jól magatokat a nyaraláson. Puszi Gyöngyi
2009. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen remélem tényleg minden szupi lesz a nyaraláson.Tudom ennyire előre nem kellene de nem tudom,hogy leszek e addig még gép elött de neked is boldog névnapot kívánok jövöhét péntekre.Tartsuk a kapcsolatot azért hátha egyszer csak megáldanak az égiek minket valami szupcsi dologgal és azt olyan jó megosztani olyan emberekkel akik bár arcok nélkül de veled együtt önzetlenül örülnek a másik örömének.A mai világban sajnos ez uralkodik,van egy jó híred de ha elmeséled olyan nincs,hogy valaki ne irigykedjen vagy tíszta szívből veled együtt örüljön,szerintem.Na jó,anyukámat kivéve mert ő egy angyal számomra.A lényeg,hogy jó,hogy egy ilyen kedves jófej "csajszival"bocs a kifejezésért,ismertetett meg a sors.Ki tudja talán még a terhességet is együtt éljük át,mármint tudod,hogy értem.Hisz az élet olyan gyors csak azt veszük észre,ma holnap itt ülünk a gép elött és már nem azt kérdezük na mi volt a lagzin vagy plusz kilokkal küzdöl e még hanem ,na mennyit hiztál 18 hetesen.Tudsz-e aludni a pocaktól ?És képzeld csinéljuk a gyerek szobát.....:)Na befejezem az álmodozást.Nyaralás után jelentkezem:)Puszi

2009. okt. 15. 08:32
 20/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm a névnapi kivánságokat. Álmodozni pedig nem bűn, lehet naív vagyok, de 33 évesen is hiszek abban, hogy igenis vannak olyan emberek, akik őszinték és nem irigyek. Szerencsére a testvérem a párom és a legjobb barátnőm is ilyen. Egyébként meg nem is értem ezt az emberekben, hiszen attól nekem nem lesz sem jobb, sem több ha irigykedek valakire vagy annak valamilyére. Fiatalabb koromban dolgoztam babysitterként több gazdag családnak is és soha nem éreztem hogy irigykednem kellene rájuk, az ő életüknek is megvoltak a gondjai és legtöbbjükkel barátságban voltam évekig. A baráti körömben pedig az irigység nem elfogadott, a családban van több ilyen ember, akiket hát nem választhatok meg, de mivel nem a szűk családban vannak így ki tudom kerülni őket többnyire. Szívesen tartom a kapcsolatot veled továbbra is, és hát jól hangzik amit mondttál. Ha akarod itt, de ha akarod e-mailen is lehet.

Puszi Gyöngyi

2009. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!