Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 hétig véreztem szülés...

Ha 5 hétig véreztem szülés után, mikor eshetek teherbe? Nem szoptatok.

Figyelt kérdés
Hogy van ez? Mikor van peteérés, honnan lehet tudni? Mikorra várható az első menstruáció? Nyugi, nem akarok babát, csak érdekel.
2013. márc. 9. 20:40
 1/7 liony20 ***** válasza:
a 6 héten tuti az én nővérem és köztem 10 hónap van :) a szüleim a kötelező 6 hetet tartották be :)
2013. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Orvosnál nem voltál ezzel az abnormálisan hosszú vérzéssel?? Ha nem szoptatsz, akkor valószínűleg előbb helyreáll majd a normál ciklusod, és onnantól védekezés nélkül bármikor terhes lehetsz. Tekintettel arra, hogy nálad, még a szoptatás nem túl megbízható fogamzásgátló hatásával sem lehet számolni, mindenképpen védekezzetek addig is, amíg az első rendes vérzésed nem jelentkezik.
2013. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miért abnormális? 6 hét a gyermekágyi időszak, azalatt normális a vérzés, tisztulás
2013. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, nem gond...első fiammal 7 hétig véreztem, utána meg megjött...
2013. márc. 9. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy 6 hét a gyermekágy, de az azért nem jelent 6 hetes vérzést. Nekem legalábbis 8-10 napnál soha nem volt hosszabb.
2013. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked nem volt 8-10 napnál hosszabb, de ez miért jelentené, hogy másnak is így van?

Nekem speciel 10 hétig tartott, és voltam dokinál, aki közölte teljesen normális ez is, úgy mint a 8-10 nap is.

Láss tovább magadon!


Amúgy kérdező, nem lehet tudni mikor fog megjönni, mikor lesz peteérésed. Egyéni dolog ez.


Nekem hamar megjött, szoptattam.

Sógornőm nem szoptatott, és hónapokig nem jött meg neki.

Teljesen változó kinél, hogy alakul!

2013. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Változó hogy kinek mikor áll vissza a ciklusa, jellemzően aki nem szoptat, annak hamarabb, de nem törvényszerű hogy azonnal. A vérzés elmúlása után 2 héttel akár már teherbe is lehet esni, ha nagyon hamar regenerálódó típus vagy. De van akinél hónapok kellenek még akkor is ha nem szoptat.
2013. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!