Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két hete mérem a höt, és...

Már két hete mérem a höt, és 37, -37,5, +a tünetek, de megjött a nem várt, de csak két napig volt meg, de nem olyan erösen, és olyan tompánn fáj a hasam, minden reggel mérem a hömert, és 37,5-ig van, lehet ebböl még babó?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj holnap reggeli vizeletből, az biztos kimutatja. Szurkolok!!!
2008. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
teszteltem,de negativ lett,de a kislányomnál is ezt mutatta,holnap fog az orvosom tesztelni,irjatok köszike:)
2008. jún. 9. 10:04
 3/11 A kérdező kommentje:
ezt a hö mérést sem éretm,ha valakinek megjön annak lekéne esnie ha nem vagy babós?.vagy nem????
2008. jún. 9. 10:06
 4/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,mert a sok pisi,a has szurka+ a többi tünet megmaradt,segitsetek,irjatik,mert én már a reményt is elvesztettem,mert novemberbenn volt egy spontán vetélésem,és nagyonn félek.:
2008. jún. 9. 10:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek fennt maradt a hő, és csak később esett le, a doki majd memodja, hogy mi van veled... Kitartás, szurkolok!
2008. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszike aranyos vagy,remélem még lessz valami,mert most is szurkál a bal oldalam,úgy mint novenberbenn a kicsinél.akit sajnos az orvosom végett elvesztetünk.
2008. jún. 9. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Az orvosod miatt???? Mit csinált veletek??? :S
2008. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem vette figyelembe a terhességemet,azt állitotta,hogy csak hormon zavavom van,és mikor elkezdtem vérezni,csak akkor mondta,hogy ez 100%-os terhes vagyok,és nem akart beküldeni kórházba,ez volt péneteknn,és azt mondta,hogy reménykedjünk,és ha hétfüig megmarad akkor jó,de szombat este már a kezembenn vittem be a sürgösségire a kicsit.mert spontánn vetélésem volt,már nagyobb mint eggy centi volt,már 6-hetis volt szegénykém.
2008. jún. 9. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom, ezért már tuti kijár nektek egy babó!!! Szurkolok!!!!!
2008. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eggyütt érzésed,de sajnos,szombatonn megint elment,de nem adjuk fel a párommal,már orvost is váltottam,most megin az ügyönn vagyunk,remélem ez már sikeres lessz:)pedig már annyira szeretnénk a kicsi mellé,vagyis már nem is olyan kicsi,mert már 7-éves a lányom.
2008. jún. 11. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!