Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Tortent e...

Terhes vagyok? Tortent e veletek olyan, hogy nemvart menszi idejekor volt egy icipici barnazas, rozsaszinezes es megis babasak lettetek?

Figyelt kérdés
2 napja kesik a menstruaciom, ma reggel rozsaszines nyák szerut láttam a wc papiron, azota megint semmi. Nekem minden alkalommal eros gorcseim vannak, es amint megjelenik az elso csepp ver azonnal gyogyszert kell bevennem, es mar omlik is belolem... Most viszont semmilyen fajdalmat nem erzek, csak a mellem faj (ami nem szokott) es pentek estig egy heten keresztul szuro fajdalmat ereztem a petefeszek korul mindket oldalon, majd lent kozepen valtakozva. Februar 20-21-en voltunk egyutt a parommal ami szerda illetve csutortok volt, szoval mult heten csutortokon (febr 7) volt 2hete, es most penteken kellett volna megjonnie de meg mindig semmi. Mi a velemenyetek?
2013. márc. 10. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolso, ez a legjobb, ha igy van. Kerdes viszont, h akkor miert forditottak ekkora gondot a terhesseg kerdesere a vizsgalat elott a korhazban?
2013. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]

Olvassátok el a terhesség rovatot! A rövid lényeg, hogy fő az elővigyázatosság, de nincs leírt károsító hatása.

2013. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves egyik válaszoló!


Kérlek, látogasd meg az Amerikai úti kórház auláját, ahol az MRI van. Haalmas betűkkel van kiírva:sugárzásveszély! Csak azért merem vbiztosra állítani, mert édesanyámmal is ez volt!

De a kérdező yugodjon meg, nem lesz semmi baj sem:-)!

2013. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Oké végülis biofizikából az MR működéséből kollokváltam, de ha Te mondod...

Kedves utolsó sajnálom, ami veletek történt, és még azt sem tartom kizártnak, hogy tényleg az MR kavart be, de tuti, hogy az nem sugároz. Tökéletesen tisztában vagyok a működésével és hidd el! Csak az MR van abban az épületben? Mert az összes többi képalkotó (kivéve még az UH) kibocsát sugarat.

Nem kötekedni meg veszekedni szeretnék és azt sem mondom, hogy kimondottan jót tesz bármilyen nem kellő beavatkozás, de nem szabad halálra rémülni.

2013. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szoval megjott. 3 oraval ezelott a szokasos fajdalmak kisereteben. Rettenetesen szomoru vagyok. De talan jobb is igy. Biztosan belebetegedtem volna ha barmi baja lett volna a kicsinek emiatt a vizsgalat miatt. Csak annyira vagyunk mar erre a bebire, es egyszeruen nem tudom mit nem csinalok jol, adjatok tanacsot mi segithetne a fogamzast? Mit egyek vagy mit igyak. Annyira el vagyok keseredve...
2013. márc. 11. 15:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves 14es!


Én sem vitának szánom, isten ments...nem tudhatunk mindent:-)

Én úgy tudom, hogy MRI. Kifejezetten tiltott a terhesség alatt!

De köszönöm!


Kérdező, rettentően sajnálom!

De fogd fel úgy ezt a helyzetet, hogy egy újjabb esély a babára!:)

Sokan írják, hogy a méhpempő jó hatással van a fogantatásra!

Sőt. Sok anyuka hőgörbézik! Én nekem erre nem volt szükség, mivel mikor peteérésem volt éreztem, kicsit olyan mint a mensis fájás. Mi akkor jó sokatbegyütt voltunk, azokban a napokban s sikerült:)

Aktus utan 30percet jó nyugalomban feküdni, sőt sokan a popsijuk alá párnát is tesznek:-)

Nagyon drukkolounk, hogy a következő hónapod sikeres legyen:-)

2013. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, hogy így alakult. Nem szabad elkenődni!!! Minden hónap új esély a bébikére!

Legközelebb összejön. Tuti.

Minden jót Neked!

2013. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!