Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez!? Ha a prolakti...

Hogy is van ez!? Ha a prolaktin szint magas és elvileg nincs miatta pé. Attól még az lh teszt mutathat pozitívat v. akkor az is negatív!? Mert az lh tesztem pozitív lett! Köszi

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet az LH teszt pozitív, mert az az a hormon, ami akkor termelődik, ha a pete próbál érni, a magas prolaktin szint viszont a tüsző megrepedését akadályozza, ha jól tudom.
2008. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy ez hülyeség (az első válaszoló vagyok), nézz utána a babatervezők otthona honlapon. Én is ezt fogom tenni.
2008. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZI DE HA V.MIRE JUTOTTÁL ÍRJ MERT ÉN EZZEL KAPCSOLATBAN SEMMIT NEM TALÁLOK! VISZONT NAGYON KÍVÁNCSI VAGYOK!
2008. jún. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!