Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt kúrával kapcsolat...

Clostilbegyt kúrával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Clostilbegytet szedek,ez a második hónapot kezdtem el. 2 éve sikertelenül a próbálkozásunk.Vizsgálatok megvoltak,már ami ezt a kúrát megelőzi.Elvileg nincs gondunk.Olvasom itt hogy néha ehhez a gyógyszerhez tüszőrepesztőt is alkalmaznak,ha van olyan akinek ily módon sikerült,szívesen venném ha leírná tapasztalatait ezzel kapcsolatban. :)

2013. márc. 11. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Elso probalkozasnal 1 ev utan kaptam de akkor csak napi 1 szemet szedhettem. A menzesz 5. Napjatol a 10.-ig. Az elso 5 szem hatasa itt horkol es 3 eves lesz :) most 2 eve probalkozunk abbol 1 ev intenziv. Most a megmaradt gyogyszeremet kezdtem szedni, 2*1-et es a doki ket tuszot is latott... Ma megyunk hozza mert ket hete kesik es van egy pozitiv tesztem meg azt megelozoen sok negativ. Sose kaptam tuszorepesztot... Engem mindig azzal engedtek el hogy szex utan fel az egbe a labakat (gyertya allas/poz) legkevesebb 5 percig de inkabb 10 aztan ne is alljak fel meg 1 oran at... Eloszor is lett eredmeny... Bizom benne hogy most is lesz :)


Elso babatok lenne? A gyertyat mondtak neked, hogy azt is kell? Most jott meg masodszor? Mennyi gyogyszered van meg es kell-e kivaltsal? Azert kerdezem mert ha nekem jo hireket mondanak elajandekoznam az enyemeket mert 1 uvegbe osszekevertem azt ami 2014-ig jo meg ami 2015-ig...

2013. márc. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ,első hónapon vagyok túl még csak,akkor 1x1-et kellett szednem.Nemrég megjött,és most szedtem be a második adagot amit a mensi második napjától 5 napig szedek de már 2x1-et.És most várom ennek az eredményét :)Az első hónapban a férjem beteg volt úgyhogy nem tudtunk a projektre koncentrálni,de most mindent úgy csinálok ahogy kell.Hőmérő,lh teszt gyertya.Még egy hónapra van adagom,de remélem arra nem lesz szükség.Neked miért írták föl?
2013. márc. 12. 11:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és igen,ő lesz az első babánk,akire már két éve várunk.Remélem ez a gyógyszer segít.És remélem neked pedig sikerült! :)
2013. márc. 12. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a lenyeg, hogy mostmar rendesen a baba projektre tudtok koncentralni.. Egy beteg ferfival kohog orrduhulad stb tenyleg nem a legjobb a szex

:)


Mennetek kell uh-ra hogy nezzek a tuszoerest? Drukkolok hogy ez legyen az utolso adagod!


Nekunk Sikerult. :) 6 hetesek vagyunk :) de sajnos a closty mellekhatasa is megjelent mert cisztam is lett. Nekem sok volt a ketszer egy ezek szerint... Azert kaptam eloszor 21 evesen mert eredmenytelenul probalkoztunk. Labor utan fel is irtak. Most meg kapasbol kaptam mert szoltam hogy.pajzsmirigyes vagyok es 2 eve sikertelenul probalkozunk plusz a 3 eves nagyfiunk is ennek hatasara indult el hozzank....


Most figyelgeti a doki a cisztat... Azt mindta hogy egy evben egy pacienst kell megmutson miatta enyem meg nem ad okot aggodalomra. Mindenesetre ket het vagy egy honap mire megint menni kell ha panaszmentes vagyok!

2013. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)Nagyon sok boldogságot kívánok a picihez! :) Gratulálok! :)Remélem hamarosan én is jó hírekkel szolgálhatok.Igen jövő héten megyek a dokihoz,megnézi hogy mi a helyzet!
2013. márc. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!