Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy már nem vagyok...

Lehet, hogy már nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Korábban már írtam nektek, hogy két hetet késett a menstruációm. A kimaradt idő első részében érzékeltem a terhesség tüneteit, de a második részében már nem. A két negatív teszt ellenére még bizakodó voltam, de most (15.nap) erősen vérzem, a menstruációm megjött. Orvoshoz pénteken megyek majd,de nagyon el vagyok keseredve. Nagyon vágyunk már a babára. (Januárban már volt egy elhalt terhességem)

Lehetséges, hogy nincs valami rendben velünk?


2007. szept. 12. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem több mint valószinü hogy most se sikerült a baba erre utal az erös vérzésed.Ha mész dokihoz mond meg neki mindezt és a legközelebbi alkalommal ha probálkoztok próbáljátok ki (sajna a nevét nem tudom de a doki bizti tudja )van egy terhesség megtertására való krém (nem tudom másképp leirni kérdezz rá a dokidnál )hátha ez egy picit nagyobb esélyeket adna nektak.Sok sikert.
2007. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne add fel! Kezdj el szedni valamilyen magzatvédő vitamint (Elevit vagy Gravida.....stb.), de ha ezeket nem akarod akkor minimum vegyél folsav tablettát (én ezt tettem), mert erősíti a méhet! Aztán esetleg ihatnál cickafarkfű-palástfű teakeveréket (esténként 1 bögre, és kúraszerűen kell csinálni, tehát szerintem egy adag elfogyasztása után szünetet kell tartani), mert mindenféle női bajra jó, és bizonyos esetekben még a ciklust is rendbe teszi. Nekem is sok nőgyógyászati bajom volt, ráadásul rendszertelen a ciklusom is (főleg régebben, volt hogy 6-7 hónap is kimaradt!!), enyhe hormonzavaros vagyok. Egyenlőre úgy néz ki hogy nekem bevált (nem merem elkiablálni!!!), és nem bánom hogy nem kezdtek egyből gyógyszerezni....stb. Sok sikert! Pár hetes kismama...

2007. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a két negatív teszt szerintem a legjobb válasz a kérdésedre, a mai tesztek nagyon érzékenyék a HCG hormonra, és ha a menzid is megjott akkor tényleg ezzel leis zárhatjuk ezt a témát.
2007. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondta az orvosom, hogy hiába reklámozzák, hogy a mai tesztek 99%-os biztonsággal megmutatják, hogy terhes vagy-e, igazából 10 esetből 7-ben téveset mutat a teszt. Nekem is negatívot mutatott 2 teszt is, közben pedig terhes voltam.
2007. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!