Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok 22évesen gyereket?

Vállalnátok 22évesen gyereket?

Figyelt kérdés
Én 22éves vagyok, a párom 25. dolgozunk mindketten, de még otthon lakunk a szüleinknél. 9hónapja vagyunk együtt. Vállalnátok így kisbabát?
2013. márc. 12. 10:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.
2013. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sürget semmi. Én nem vállalnék úgy gyereket, hogy a szüleimmel lakom. Nekem ez alap volt. Úgy gondolom a felnőtt élet a függetlenséggel kezdődik. Akkor is, ha anyagiak híjján ez albérletet jelent. Távolságtartó vagyok és ez minimumelvárás volt magammal szemben. A kapcsolatotokat ti ismeritek, 9 hónap számomra nem lenne meggyőző, hogy egy életen át számíthatok a páromra. Meg kell élni néhány mélypontot is, hogy ez biztossá váljon. N28
2013. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
nem, főleg nem egy 9 hónapos kapcsolatra. Még fiatalok vagytok. Előbb legyen saját egzisztencia. Utána jöhet a gyerek. Ez nem olyan dolog, amit el kéne kapkodni.
2013. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem éltek együtt? Úgy semmiképp. Még nem is ismered igazán, ha nem tudod milyen vele együtt élni. Nem véletlenül mondják, az ember lakva ismeri meg a másikat. ebbe nem számít bele az időnkénti együttalvás, vagy egy két együtt töltött hét.
2013. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan sokmindentől függ. Anyukámék is például albérletben laktak és oda születtünk a tesómmal, régebben talán bevállalósabbak voltak az emberek. Hiszen, ha arra vártak volna, hogy majd akkor vállalnak gyereket, ha lesz egy berendezett lakás, akkor 40 évesen szült volna anyukám kb. 9 hónap együttlét kevésnek tűnik, de ismerek olyan házaspárokat, akik pár hónap után összeköltöztek és egyből jött is a baba, azóta eltelt 20 év és boldogok. Szóval számok alapján nem lehet megjósolni a jövőt, van, akinek bejön, van, akinek nem. Nektek közösen kell érezni azt, hogy készen álltok-e már arra, hogy ekkora felelősséget vállaljatok. Kire tudtok számítani, mi a jövőkép? Iskola, munkahely, lehetőségek?
2013. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egy dolog, hogy mindketten dolgoztok, de még együtt sem éltek és csak 9 hónapja vagytok együtt. Így én még nagyon korainak gondolnám.
2013. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Még túl korai.9 hónapos kapcsolatban meg pláne nem.
2013. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
biztosan nem. túl fiatalok vagytok, nem is vmi régóta vagytok együtt és ha jól értem, nem is együtt éltek, csak átjártok egymáshoz. ez pont az, amire nem szabad babát vállalni
2013. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Én a korod miatt nem tartom korainak. Én 23 éves vagyok, nemsokára anyuka. :) De 6 éve vagyunk együtt, 5 éve élünk együtt, külön a szüleinktől albérletben.
2013. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem. És nem a korod miatt elsősorban, hanem mert ez egy "friss" kapcsolat. És ha pár éven belül tudtok költözni mindenképpen jobb lenne külön háztartásba vállalni.
2013. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!