Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok gyereket 26 évesen?

Vállalnátok gyereket 26 évesen?

Figyelt kérdés
A körülményekről most nem írnék, hanem úgy általában kérdezem. Mi az ami döntő szempont lenne esetleg a kérdésben?

2013. febr. 18. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kivel es van mire, akkor miert ne?
2013. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállaltam 26 évesen, bár hozzáteszem, szerintem a LEGIDIÁLISABB KOR szüléshez szerintem. :) Én csak 34 évesen szültem az elsőt, mert sajnos addig nem voltak a körülményeink megfelelőek a gyerekvállaláshoz :((
2013. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
LEGIDEÁLISABB, na miket írok már :)
2013. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is idealis kor es en szivesen szultem volna akkor de sajnos nem volt mire. Igy 31 evesen szuletett meg a kisfiam.
2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Körülmény nélkül válaszolni elég nehéz.

Én 23 évesen szültem az elsőt és 26 évesen születik a második gyermekem.


Nem vagyok gazdag, de szegény sem. Megvan arra a pénz, amire kell.

Nem a nagyszülőknek születnek/születtek a gyerekek. Viszont, ha segíteni akarnak, akkor nem ellenkezünk. Mivel ők azt az elvet vallják, hogy addig "kérjünk", amíg tudnak adni. Ez alatt nem csak a pénz kategóriát értem (szerencsére még nem volt szükségünk tőlük pénzre), hanem a gyerekvigyázást, stb.


Számomra az albérlet - saját lakás sem volt mérvadó.

Albérletbe született az első gyermekünk. 3 év alatt 5× költöztünk. Ezt untam meg, most vettünk saját lakást.

így a második gyermek már a saját otthonába fog születni.

2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

26 évesen szúltem az elsőt, most a másodikat 30 èvesen fogom!

Bánom hogy nem hamarabb jött az első, hármat szeretnènk, és 30 előtt jobb lett volna letudni, így a harmadik 34 évesen fogom szülni, amikor már nem olyan fiatal a nő, sok betegsége lehet ettől a babának!

Ne habozz, vágj bele!

2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

szerintem ennyi idősen már nem olyan korai a dolog.

én 26 éves voltam amikor megszületett a a nagyobbik lányom. előtte évben mentem férjhez,a házunk is épült.a férjemnek biztos állása volt,és én is dolgoztam.

2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha a kort nézzük,akkor vállalnék.26 éves már nem fiatal az anyasághoz,korban oké szerintem.Nekem fontos,hogy legyen lakásom,hiteles is akár v. albérlet,de az biztos legyen,és ha váratlanul ki kell onnan költözni,akkor legyen hová menni.A férjemnek biztos állása legyen,és legyen legalább minimális összegünk,amihez baj esetén nyúlunk.
2013. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia!Először is(véleményem szerint)legyen stabil a párkapcsolatod.Másrészt pedig,legyen olyan anyagi háttér,hogy az alapvető dolgokat mindenképpen megtudjátok adni a gyermeketeknek.
2013. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!mi vállaltunk a párommal.Ő 29 én 25 vagyok.Albérletben laktunk,napról napra éltünk szinte.Kevés megtakarított pénzünk volt.Aztán.Tavaly januárban megfogant a picikénk,nem volt kérdés h megtartjuk-e.természetesen igen.aztán.júliusban úgy döntöttünk kell a saját ház.vettünk fel hitelt ,építkeztünk.most 5 hós a baba,igaz,hogy havi 63e ft a hitel+50e a rezsi,de nem bánjuk.megvan mindenünk ugyanúgy.nem kell nélkülöznünk.Nagyon sok mindent a családtól kaptunk a lányunknak,és persze segítséget a házhoz,és tervezünk tesót is.És,hogy a döntő szempont mi volt?2éve voltunk akkor együtt szerettük egymást.ennyi.Te nem mered bevállalni?
2013. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!