Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kapott már valaki olyan...

Kapott már valaki olyan injekciót ami előhozza a mensit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg arra vagy kíváncsi, ami a kérdésed, akkor igen, sokan kaptak már ilyet.


Ha a kérdésed valójában arra irányul, hogy létezik-e ilyen, akkor a válaszom arra is igen. Sokaknál kell ilyen hormoninjekciókat alkalmazni.

2009. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én már kaptam.Mennyire befolyásolhatja a beágyazódást??
2009. szept. 14. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha új kérdésként teszed fel, akkor is olyan nagy h.lyeség, mint a régi kérdésként :)
2009. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat...Azért "jó", hogy még néha itt is vannak igazán "okos" és "értelmes" emberek!:)
2009. szept. 15. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt is köszönöm neked, hogy ilyen figyelmesen végigkíséred a kérdéseimet, és készségesen megosztod velem a válaszaidat és megmutatod mekkora az értelmi szinted...Szép napot neked!:)
2009. szept. 15. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem veszed észre, hogy értelmes választ nem kapsz, mert értelmetlen a kérdés? :)
2009. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És nem a te kérdéseidet kísérem figyelemmel, hanem az összeset, mint itt mindenki más. Azt meg mondjuk nem volt nehéz kitalálni, hogy ismét te...
2009. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, beléd tényleg nem szorult semmi intelligencia??Tegnap írtam neked egy privát uzit, ugyanis nem szerettelek volna nyilvanosan kellemetlen helyzetbe hozni!!Vilagosan kozoltem veled, hogy elfogadom a lehulyezesedet annak ellenére hogy fogalmad sincs mit takart a kérdésem, és megkértelek hogy mellozd a készséges válaszaidat.Te ennek ellenére most ismét irkalsz nekem!Nézd, én megértem hogy nem érted a kérdést, ugyanis nem tudtam a legjobban megfogalmazni, ugy hogy mindenkinek értheto legyen!De azt viszont nem értem mit keresnek itt ilyen emberek, akik lehulyezik a másik kérdését!!En azert regisztraltam ide, hogy HASZNOS valaszt kapjak olyan emberektol akiknek van némi tapasztalatuk.Nem baj, ha neked nincs, megertem azt is hogy korlatozottak a lehetosegeid és Te még nem hallottál olyanrol amirol más igen!Tudod ilyenkor az a megoldás hogy nem valszolunk olyanra amit nem tudunk-ilyen 1szeru!Nem tudom hány éves vagy,de azt hittem itt FELNOTTEK vannak, akik valaszolnak ha tudnak, nem pedig kritizalnak!!Egyébként létezik ilyen injekcio, en is a napokban kaptam, es elohozta a mensit, es nem vagyok terhes sajnos...Lehet 1szer még a te számodra is hasznos lesz ez az info.
2009. szept. 16. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!