Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes lennék?...

Most akkor terhes lennék? Nagyon félek. Ezek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok ha van hasonló kérdés,de már sokat kerestem mégsem találtam olyat maiami segitene.A barátommal kb 3 hete pettingeltünk.Állitása szerint nem voltelőváladékos a keze mi elött """megujjazott"""(de csunya szó..)én mégis félek hoyg esetleg terhes vagyok.Amenstruációmnak 10.én kellett volna megjönnie, de van hogy még néha késik.Nemált még be rendesen.A mellem feszül ahogy néha menstruáció elött szokott,de félek hogy a terhesség jele is lehet.Fehér folyásom is van ami ugyancsak jelentkezik néha menstruáció elött,DE ugyancsak félek hogy a teherbeeséshez is köze lehet.Menstruációs görcsöm is volt.Terheslennék?vagycsak bemesélem magamnak? Úgy hallottam a stressz miatt is késhet... Segitsetek kérle.Mennyi az esélye a terhességnek?
2009. szept. 14. 18:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a helyesírási hibákért:S
2009. szept. 14. 18:04
 2/13 anonim ***** válasza:

Bemeséled magadnak drága,de hogy megnyugodj csinálj egy tesztet:DAz esély köbö egyenlő 0-val:D

Én még nem hallottam ilyet,hogy valaki ujjazástól teherbe essen,a srácok azért előtte ránéznek z ujjaikra,bár a te vélhető korodban még én is féltem ,hogy ilyen lehet,de ez hülyeség,különben sok lány teherbe eshetne és akkor mi lenne Szűz Máriák tömkelege?XD(bocs de ezt nem lehetett kihagyni)


Nyugi nyugi és nyugi:)


25hetes kismama:)

2009. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Jól hallottad, ha stresszeled magad emiatt, akkor ettől is késhet a mensid, de ha 10-én kellett volna megjönnie, akkor már a teszt kimutatná a terhességet. Azt is jó volna tudni, hogy a ciklusod hanyadik napján történt a dolog, bár szerintem nem vagy terhes.
2009. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem semmi esély a terhességre, inkább a szorongás, stressz okozza késést. 34 hetes kismama
2009. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nem sok az esélye rá. Stressztől persze, hogy késhet. Nyugodj meg csinálj egy tesztet és minden megoldódik:)
2009. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Jó hogy vannak ilyen türelmes emberek is:)Kismamáknak gratulálok:)sok boldogságot a kicsivel:)
2009. szept. 14. 19:48
 7/13 A kérdező kommentje:
Hu na meg is jött!:)
2009. szept. 15. 19:04
 8/13 A kérdező kommentje:
a menstruációm rendesen 5 napig tartott.utána két napbarnázásmitőllehetséges?az még megalvadt vér lenne? beágyazodási vérzés biztos nem ugye?(1 honapja voltunk együtt)
2009. szept. 24. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Na kicsim! Most 3 hete vagy egy hónapja voltatok együtt???Döntsd már el! és ha tudod milyen lehet a beágyazódási vérzés,akkor az első kérdésedet miért úgy tetted fel mintha tudatlan kislány lennél? Na erre kíváncsi vagyok,vagy netán az egész história kitaláció? Hmmm?
2009. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenném: a kérdést 09.14-én tette fel a kérdező,a menzije azóta megjött,amit a mai napon jelzett is.... tehát már el is telt egy hét, valamint az 1 hónap is:-)
2009. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!