Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit "érez", él át a magzat...

Mit "érez", él át a magzat abortusz alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
hogy tudhatná ezt bárki? :-(
2013. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
42%
Kb. Olyan lehet neki, mint neked ha egy markoló szét tépne, majd össze kaparnának, és kukába dobnának.
2013. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
57%
Semmit. Neki még nem alakult ki az érzőideg rendszere, sőt az agya sem.
2013. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
46%
Állítólag még ilyenkor semmit nem érez, de ezt nem akarom elhinni. Nagyon sajnálom szegénykéket, mindig elkap egy olyan borzasztó érzés amikor abortuszos kérdést olvasok... hiszen ő egy pici emberke, én is voltam akkora és köszönöm anyámnak hogy nem dobott el magától csak azért mert nem éltünk jómódban.
2013. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sok ilyen kérdés volt már. Kérlek benneteket, ne írogassatok már ilyeneket ki, pláne ne terhesség vagy teherbeesés témában:-((( Ha valakinek vetélés, magzatelhalás miatt kerül ilyesmire sor, mennyire mélyen érintheti az ilyesmi... Gondoljunk már rájuk is, és azokra is, akik azért írnak teherbeesés témakörben, mert nagyon várják már, hogy kisbabájuk lehessen. Ha lehetne a kérdést pontozni, ezt most nagyon lepontoznám.
2013. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
68%
A 10. hétre a magzat összes létfontosságú szerve kialakult, és megkezdik összehangolt, közös működésüket. Az agy rohamos fejlődésnek indul: percenként 250 000 idegsejt jön létre az embrionális agyban! Ha a kicsi fiú lesz, a herék megkezdik a tesztoszteron hormon termelését. A külső felépítés is folyamatosan változik, már kialakult a legtöbb ízület: a váll, a könyök, a csukló, a térd és a boka éppúgy, mint az ujjak és a lábujjak. Ez a hét több szempontból is vízválasztó a terhesség szempontjából: a hét végére befejeződik az embrionális szakasz, és kezdetét veszi a magzati periódus.
2013. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
61%
szóval már van agya kedves 3-as!
2013. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem tudhatja biztosan. Mást válaszol erre egy biológus, mást egy vallásos ember, mást egy olyan nő, aki esett már át abortuszon és mást olyan, aki elvből tiltaná... sorolhatnám. Kapsz majd itt hideget-meleget és egymásnak fognak esni az emberek pro és kontra véleményeikkel. Csak várd ki! Személy szerint úgy gondolom, hogy érez. Nem úgy, mint egy kifejlett ember, de érez. Sajnálom őket, és amíg csak kis esély van más megoldásra, azt támogatom!
2013. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
45%
Sőőőt már a 9. héten megteszik az első mozdulataikat is... Biztos vagyok benne hogy borzalmas lehet :(
2013. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Jajj Isten ments, hogy olyanra vetemedjek!! Én soha nem lennék képes elvetetni egy kisbabát, akármilyen pici és fejletlen is, csak kíváncsi voltam...
2013. márc. 12. 22:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!