Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitiv teszt (kettö eleg...

4 pozitiv teszt (kettö eleg halvany).10 napja "kesik". ma elegge fajdogal a hasan (mintha mindjart megjönne). Ez terhesseg? Hanyadik heten erdemes elmenni a dokihoz?

Figyelt kérdés
Annyira remenykedem a bababan..
2013. márc. 13. 09:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%

Okoskodó vagyok, nő és 1 évig nem jött össze a baba, tudom mit érzel.

Én mégsem tettem fel hülye kérdéseket.

2013. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem csak hüvelyit csinált ilyenkor még jobban látni...
2013. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én ma tartok a 7. pozitív tesztnél! :D


11-12 napja késik!


Én majd csak 25-én megyek dokihoz 7+2-n! Akkor már lesz szívhang! Előbb nem látom értelmét

2013. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7ik nél?? Mért? Mert az szerencseszám?? Ha már a 3ik pozitív volt mért csináltál még 4et?? Ennyire hihetetlen? Amugy gratula, de ne ess túlzásokba..felesleges ennyi pénzt kidobni a nyilvánvalóra inkább tedd félre pelusra mert hamarosan szükség lesz rá..:) Nehogy a következő hibás legyen és negatívat mutasson amitől megijjedsz..az nem tesz jót..nem bántani akarlak ezzel..
2013. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Mivel már volt egy vetélésem ami a tesztekből derült ki hogy be fog következni így én ezért csinálom!


És azért a 7. héten megyek, mert a lányommal is akkor voltam és akkor már volt szívműködés. Most azért hogy csak azt mondják van pete zsák azért nem megyek

2013. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ja igy értem.. na gratula..de akkor se nézegesd mert csak idegeled magad...
2013. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves Okoskodó!

Te csak hülye és haszontalan választ adtál.

Inkább drukkolnunk kellene a Kérdezőnek, hogy minden rendben legyen!

2013. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Lehet lehurrogni, de szerintem az Okoskodónak igaza van. Ha van 4 pozitív teszted, akkor biztosan nem azért lett pozitív mert nem áll fent a terhesség! Amúgy Kérdező: Gratulálok!! :)
2013. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Gratulálok a pozitív teszthez :) 6-7. héten már mehetsz orvoshoz ha nincs semmi gond addig (vérzés, barnázás) és vszínű már szívverést is láthatsz/hallhatsz :)

Kicsit off: Nem kell hülyének nézni azokat akik sok tesztet csinálnak!

Én is így voltam az előzőnél, mert a halvány teszt után nem akart erősödni a tesztem csak nagyon picit, így naponta csináltam. Tudtam hogy vmi nincs rendben (már van 2 gyerekem és velük úgy erősödött ahogy kell) és vetélés is lett a vége. Most úgy néz ki megint összejött a baba, de addig tuti tesztelek 2 naponta amíg be nem erősödik a csík és utána is fogok egyszer-egyszer míg nem jutok dokihoz. Ez van sajnos a félelem benne marad az emberben egy ilyen után.

2013. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Baranyi Helga ***** válasza:
Sziasztok én 5-ötcsináltam...az első2 naon halvány, a többi egyre erősebb, a ma reggeli közepes erősségű, viszont barnáztam kicsit én is kétségek közt vaok, ugyanis a neten webdoktor pl kizárta hogy terhes lennék,nem értettem és azt se ha nem lennék terhes ugy se lenne 5 tesztből 4 különböző,ami 2 csíkos.Ha igen beperelem bizisten az összes teszt gyárat mert ez elég átverés így. :)
2013. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!