Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitiv teszt (kettö eleg...

4 pozitiv teszt (kettö eleg halvany).10 napja "kesik". ma elegge fajdogal a hasan (mintha mindjart megjönne). Ez terhesseg? Hanyadik heten erdemes elmenni a dokihoz?

Figyelt kérdés
Annyira remenykedem a bababan..
2013. márc. 13. 09:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!!


Látszik, te még nem vártál éveket babára! Nem teszteltél el 120 negatívat, nem vert át a tested milliószor!!!

Tudod, a kérdező utolsó mondatából érezhető, hogy már nem tegnap kezdték a próbálkozást. Az ember ilyenkor 4 pozitív tesztnek sem hisz.


Én ha végre teherbe esnék, lehet még a szülőágyon sem hinném el!!


Úgyhogy ostoba itt te vagy!!


A kérdezőnek gratulálok és minden jót kívánok neki!!!

2013. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt, hogy mindig vettem a hiper szuper méregdrága teszteket, mindig negatív volt (persze menstruáció kanyarban) a végén már egyet sem vettem, mert nem akartam még egy negatívat nézni, utána amikor meg jött vlami hányinger féle, akkor is legyintettem, de amikor már a fáradtság, meg nyűgösség, meg minden jött, na, akkor vettem egy négyszázforintosat, azonnal megjelent a poz. jelzés, én többet nem is vettem
2013. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!

4-es vagyok és majdnem 2 átsírt év után jött össze a baba, mégsem tettem fel ostoba kérdéseket a várva-várt pozitív teszt alapján.

2013. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!