Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány hónap próbálkozásra...

Kinek hány hónap próbálkozásra sikerült a 3. gyerek?

Figyelt kérdés
gyerek

2013. márc. 14. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem megmondtuk, hogy majd jön ha itt az ideje!? :-) Ne parázz rá, mert így meg fogsz bolondulni. Van már 2 gyereked, akik biztos szépek és okosak is. Most foglalkozz velük. Tudom, hogy mondani könnyebb, de próbáld meg elterelni a figyelmedet :-). Hidd el, ha nem izgulsz minden percben ezen és nem akarod görcsösen, akkor jönni fog. Azért drukolunk neked! Csak ne idegesítsd magad ezen, mert én meg ezért fogok aggódani, hogy mi van már veled :-)
2013. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2. hónapban sikerült összehoznunk. Nekem már ez is kész idegbaj volt, az első kettő gyerkőc az első hónapban megfogant.
2013. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy aggódsz értem, de a 2. gyerkőc még csak 5 hetes és eszem ágában sincs egyelőre újra teherbe esni. Csak kíváncsiságból kérdezem, légy szíves te is a kérdésre válaszolj ha tudsz, ha pedig nem akkor jobb ha csendben maradsz:)
2013. márc. 14. 20:49
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi 2.:) És megkérdezhetem, hogy mekkora a korkülönbség a gyerkőcök között. Nekem másfél év van az első kettő között és gondolkodom, hogy mikor is vágjunk bele a harmadik gyerkőcbe:)

Nekünk az első babánk csak orvosi segítséggel sikerült, másfél évet vártunk rá, a 2.gyerkőc meg csak úgy jött az első olyan hónapban amikor egyáltalán nem védekeztünk.

2013. márc. 14. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Fél év múlva sikerült, nekem hosszú időnek tűnt.
2013. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A meglévők között 31 hónap van, a mostani legkisebbem és a majdani legkisebbem között pedig 30 hónap lesz.
2013. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1,5 év van a két gyerkőcünk között. most fél éves múlt a lányom és már február óta próbálkozunk a 3. babával, eddig még sikertelenül. szeretnénk ha megint ekkora lenne kb a korkülönbség mert ez nekünk bejött :)
2013. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt h első babám csak úgy jött,váratlanul, a lányommal nagyon sokat próbálkoztunk és 4 hónap próbálkozás után megfogant :)
2013. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!