Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen félek a hegszétvá...

Rettenetesen félek a hegszétválástól, már többször álmodtam, hogy szétválik szülés közben. Az orvosom szerint meg kéne próbálnom simán.21 hónap lesz a 2 gyerek között. Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia nincs tapasztalatom csak azért irok ,mert nekemis császár volt az elso pontossan 19honapja. marcius vegere vagyok kiirva a második babammal. szoval nekem is ilyen kevés ido telt el ,de enis természetes uton fogok szulni.

Fogadott orvosom most nemlessz, de a nogyogyaszom megnyugtatott,hogy akinek már egyszer volt császarja,arra jobban odafigyelnek és a legaprobb komplikacional csaszar lessz megint, nagyon kicsi a valoszinusege hogy valami baj tortenjen veletek-velunk...

te mikor fogsz szulni ? ha esetleg kesobb mint en akkor megirom neked ,hogy hogyan zajlott a dolog :)

2013. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 év 9 hónap különbséggel szülök és császár lesz,az orvosom nem meri kockáztatni!És én sem!
2013. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, hogy írtál. Én júliusban fogok szülni, úgyhogy majd mesélj légyszi! :)

Egyébként hegvastagságot néztek már Neked?

2013. márc. 5. 12:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettes! Köszi neked is a választ. Én sem mernék kockáztatni, de mit tehetnék...
2013. márc. 5. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:

2,5 év van a két fiam között. Első császár után én szerettem volna természetesen szülni, aminek akadályát sem látta a doki. Aztán a 36. héttől hetente nézte a hegvastagságot. A 38. héten mondta, hogy mostantól már nem javasolja a hüvelyi szülést, mert nagyon elvékonyodott a heg. Így lett 39 hetesen császár a második szülésem is.


Biztosan fogja nézni a doki a hegvastagságot, vagy ha mégsem, akkor kérd meg rá a szülés közeledtével.

2013. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és kedves Első!

Nekem a második volt császár, és most nem tudom, mire számítsak. Áprilisra vagyok kiírva. Én is szívesen olvasom, ha Te, kedves Első, leírod majd a tapasztalatodat!

2013. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is császáros volt az első és októberre várjuk a kistesót, két év 3 hónap lesz köztük a különbség. Én mondani fogom a dokinak, hogy ismét császáros legyen, mert félek én is, hogy szétválik a heg. Bocsi az offért, de azt hogyan vizsgálják egyébként? Mármint a heget. Ultrahanggal?
2013. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: épp kb fél órája írtam ki erre vonatkozóan egy kérdést. Akik ott válaszoltak, azt mondták, UH-val nézik meg.
2013. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm császár után pontosan egy évvel szült simán (az is csaászár lett volna, de végül olyan pikk-pakk volt, hogy nem volt idő bevinni a műtőbe, és nem is volt rá szükség).
2013. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok .

oké lányok akkor majd irok nektek ,hogy mi hogyan volt.

Nekem nemnézték a hegvastagságot legalábbis nemtudok rola...azt mindig kerdi az orvos ,hogy nem e huzodik nagyon v nem e faj, de hogy mérte volna ...

2013. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!