Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az nagybaj ha nem reggeli...

Az nagybaj ha nem reggeli pisiből csináltam tesztet hanem estiből?

Figyelt kérdés
2 hete voltam 1ütt a párommal és csináltunk 1 tesztet ami negativ lett.. még most kellene megjönnie 18-20 között.. az esti vizelettel is ugyanúgy kimutatná a terhességet a teszt mint a reggelivel?
2013. márc. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon korán teszteltél, ilyenkor még a reggeli pisiből sem mutatja ki a teszt, max. ha korán fogant a baba, de inkább akkor sem.

Várd meg, míg kimarad a mensid, és csak utána tesztelj, ha nem akarsz sokat csalódni.

2013. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem.. köszönöm.. mert hallottam olyat is h 2 hetes együttléát után tesztelt 1 illető és 1ből pozitiv lett a teszt.. és nem reggeli pisiből.. :)
2013. márc. 14. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én inszeminációm hétfői napon volt, rá egy hétre pont hétfőn barnáztam kicsit (beágyazódás) és rá egy hétre hétfőn teszteltem pozitívat.

De én nem tudtam volna igazából a nemvárt első napján tesztelni, mert fogalmam sem volt, hogy mikor kellene megjönnie.

2013. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én úgy voltam, 2 hét után mikor kimaradt este teszteltem és jól látható ppozitív lett. Várj pár napot és ismételd meg ha nem jön meg.
2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem nagy baj, de lehet hogy az esti még nem mutatja ki mert ilyenkor kisebb koncentrátumban van a pisiben a terhességi hormon. Reggeliből biztosabban kimutatja.
2013. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A két hét a peteéréstől számítva érvényes, azaz a fogantatástól. Ha még csak 18-20 között kell megjönnie, akkor neked kb 4.-e és 6.-a között volt peteérésed, azaz kb 1-másfél hete. Azt még esti vizeletből nem igazán mutatja ki a teszt, ha terhes vagy. Viszont azt írod, hogy 2 hete voltatok együtt, azaz 4-6 nappal a feltételezett peteérésed előtt, szóval nem sok rá az esély, hogy terhes legyél.
2013. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mindent leírt, ugyanezt akartam. Ha még csak 18-20 között van nemvárt, én nem reménykednék egyáltalán hogy pozitív lesz.
2013. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!