Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Műtöttek-e közületek valakit...

Műtöttek-e közületek valakit méhsövény miatt és mennyi idő múlva lett terhes utána?

Figyelt kérdés
Nekem méhsövény osztotta ketté a méhemet, ez miatt alhasi műtétem volt, hogy később sikeresen teherbe tudjak majd esni. Keresek az olvasók között sorstárasakat.

2013. márc. 15. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm aki éveken át nem tudta megtartani a terhességeit; legalább 10X elvetélt és volt 2 méhenkívülije mire rájöttek, hogy méhsövénye van. Megműtötték és 3 hónap után ismét terhes lett és azóta a kislány már elmúlt 1,5 éves; egészséges és problémamentes terhességből, időre született. Egyébként nekem is pont most a héten derült ki, hogy szív alakú a méhem -ez a méhsövény egy enyhébb formája- nekem sem sikerül teherbe esnem már 1 éve... Jövő héttől kezdem a kivizsgálásokat.

Ha nálad már megoldották az alapproblémát, akkor ne aggódj: szerintem hamarosan sikeresek lesztek, ha csak ez volt az akadály :)

2013. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes válaszod! Igen, nálunk csak ez volt a gond! Túl vagyok már mindenféle vérvételen, férjem a fiúvizsgálaton és csak ez volt a gond. Remélem nálad is javítják az okot, és hamarosan ti is babáztok!
2013. márc. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!