Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Teszteljek...

Mi a véleményetek? Teszteljek reggel?

Figyelt kérdés

Mía reggel hánytam, és el tudnék aludni bármelyik pillanatban.

[link]


2009. szept. 15. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a görbéd! Szerintem itt baba lesz, de előre nem illik gratulálni :-) úgyhogy majd írd meg az eredményt.

Hiába mondanám, hogy várd meg a nemvárt napját. Én se bírtam kivárni, és remélem olyan szerencséd lesz, mint nekem, hogy kétcsíkos lesz.

Drukkolok!

Üdv: 11+4 heteske

2009. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék a helyedben holnap. Nagyon esélyes a dolog! Drukkolok!
2009. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha nekem is ilyen kézzelfogható tüneteim lennének.Nem bánnám ha hánynék egyet reggel, úgy már legalább 99%-ban lenne okom reménykedni.Tényleg szép a görbéd, nagyon magas, úgyhogy szerintem babás vagy!De még nem tesztelnék, csak a 28. nap körül, mert egy tévesen negatív eredmény is lelombozó, bár az a jobbik eset:)Írd majd meg mi lett!!
2009. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még 2 napot várj, mert még csak 12 napja volt tüszörepedésed, nehogy neg legyen és elkenödj. a görbéd nagyon szép.... ha ebböl a 2 akciobol összejött, akkor én is reménykedhetek, mi is csak ennyit voltunk együt.

a görbe szép, és ird meg mi lett a teszten drukkolok

32

2009. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!