Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 8-dik napnál tartok és nem...

8-dik napnál tartok és nem észlelek fogyást! Igaz az elsö 4 napban bünöztem is és mozogni sem mozgok sokat. Azzal nyugtatom magam h majd ha eltelik 1 hónap akkor észlelek majd változást! Milyen teát kell inni? Zöld tea, mályva tea?

Figyelt kérdés
cukorral vagy a nélkül,
2009. márc. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A zöld tea nagyon jó én még kamillát is iszom és a gyomrom teljesen rendben van.

90/17 nap - 6 kg igaz bőven van még miből fogynom .....

A cukrot felejtsd el !!!!!

2009. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesítőt használhatsz, de én kihagynám a helyedben, mert nagy étvágyat csinál (legalább is nekem), és szerintem finom izesítés nélkül is a zöld tea. Minden étkezésem után megiszom egy bögrével:)SZerintem hatásos.
2009. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hét elteltével lehet észlelni a testsúlycsökkenést.Próbálj ne nagyon bűnözni, mert az leállíthatja, lassíthatja kis időre a fogyást. De ha nem bírod ki bűnözés nélkűl, akkor inkább az adott napnak megfelelően tedd :-)
2009. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az elején csalsz az nagyon nem jó jel, hiszen ebből látszik, hogy agyban még nem álltál rá a diétára.

Természetesen csináld tovább, és idővel beindul a fogyás, de csalásokkal lassabban fog menni. A cukrot meg felejtsd el, használj édesítőszert, illetve cukorbetegeknek készített "cukrot". A sporttal gyorsítod a fogyást, az anyagcserédet, a bőröd szebben követi a változásokat, és formásodsz.


Petranova

2009. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sok zöld teát iszom én a citrom levét facsarom bele ,szeretem a savanyut .
2009. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!