Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy anya leszek?

Lehet, hogy anya leszek?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a vőlegényemmel, de nem védekeztünk végig. Ma úgy éreztem magam mint akit agyon vertek. Nagyon fáradt voltam, meg folyton csak ennék. Tudom még korai lenne ilyeneket érezni... de szerintetek lehet, hogy terhes vagyok? Már hallottam ilyenről,h másnap az anyuka már hasonló tüneteket észlelt , mint én.
2010. dec. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljességgel kizárt, hogy a szeretkezés másnapján bármilyen érzés a terhesség miatt lenne. Nem tudom, hol hallottál ilyet, de az sem a terhesség miatt volt, legfeljebb később azt mondta az illető, de ilyenkor még nem lehet érezni.

Az esetek nagy részében még el sem érte a spermium a petesejtet, és ha el is érte, egy megtermékenyült petesejt, ami lebegve vándorol a méh felé, még annyira sem érezhető, mint a porszem, ami tüsszögésre irritál.


Úgyhogy ha hasonlókat érzel úgy két hét múlva, akkor lesz helyénvaló a kérdésed, addig biztosan nem attól érzed így magad.

2010. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát remélem ezt fogom érezni pár hét múlva is:$:)
2010. dec. 12. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Egyszerűen biológiailag képtelenség hogy már másnap megérezze az ember...

Sok nő nagyon képes bebeszélni magának mindenfélét utólag hogy ő így meg úgy érezte már ekkor meg akkor.- csak mert az emberi agy furcsa dolgokat művel és a test is, utólag már sokmindenre máshogy emlékszik az ember ha pl. nagyon szeretne gyermeket vagy nagyon nem.

Szóval nem kell hinni az ilyeneknek, majd eljön az idő amikor valóban terhesség miatt fogsz dolgokat érezni :))

2010. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!