Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lőhetem el az első...

Mikor lőhetem el az első tesztet? Esetleg már holnap reggel?

Figyelt kérdés
7-én este voltam együtt a férjemmel. Se előtte se utána többet. (Nincs baj, csak így jött ki.) Esetleg holnap reggel már adhat hiteles eredményt egy teszt? Nem tudom, hány naposak a ciklusaim, anno 28 naposak voltak, de most még azt sem tudom, megjött-e, mert jan. végén szültem. Nem szoptatok. Ne haragudjatok, hogy ennyi kérdést írok ki ezzel kapcsolatban, de képzelhetitek, milyen ideges vagyok.
2013. márc. 19. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Januárban szültél és nem védekeztek???? Hűha...várj még azzal a tesztel szerintem. De ha nem akarsz még egy babát főleg ennyire rövid időintervallum alatt akkor inkább védekezz! Arról nem beszélve, hogy adj a méhednek időt a gyógyulásra...
2013. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok! Most komolyan nem védekeztetek? Vagy szeretnétek még egy babát? Ha 7-én este voltatok együtt akkor is kell legalább 14 nap de az a minimum mire talán mutat valamit a teszt. Ha nem szeretnétek kis tesót akkor bízzunk benne, hogy nem lesz semmi...
2013. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság ennyire korán kistesóra gyúrni, mert nagyon nagy a vetélés és komplikációk esélye. Kérdezd meg az orvosodat, de tuti azt fogja javasolni, hogy amíg nem állt be a mensid újra addig inkább ne próbálkozzatok.
2013. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
14 napot várnék, akkor már reggeli pisiből jó eséllyel kimutatja. A többit nem kommentelem, mert a ti dolgotok :)
2013. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor ezek szerint holnap reggel mehet? 3-asnak: nem gyúrtunk kistesóra, csak nem gondolkoztunk. Van elég bajom így is, nélküled is tudtam és tudom, hogy buta voltam.
2013. márc. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!