Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinél nem reggel, hanem...

Van akinél nem reggel, hanem este jelenik meg a terhesség első jele, pl. a hänyinger?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem a 12.hetet és 3napja minden este hányok:-( Napközben az álmosságon kívűl semmi bajom:-)

Üdv a klubban :-D

2013. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ó az semmi én a 12 hétig egyfolytában rosszul voltam reggeltöl estig. A 12 hét utan már csak délelött kinlodtam a 14 hétig mikor megmozdult az ota csak reggel hányok egyszer és utána semmi bajom, csak ne legyen olyan szag sehol amitöl rosszul vagyok. Ne aggoadjatok el fog mulni nemsokára. 18 hkm
2013. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 6. hétig az égvilágon semmi bajom nem volt csak fájtak a melleim, a bal petefészkem fájdogált és fáradékonyabb voltam, addig nem is tudtam hogy terhes vagyok, kiderült, rá pár napra kezdtek zavarni illatok, szagok, de a hányinger csak reggel ébredéskor jön rám, fél órát szenvedek vele, aztán meg csak délután kb 4től de akkor egészen addig míg nem alszok el, nagyon kellemetlen, főleg a munkahelyen, a puffadással együtt járó, büfi, és hányinger, remélem pár héten belül elmúlik, ma töltöttem a 9. hetet
2013. márc. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 héten éjszakánként volt iszonyatos hányingerem, pedig még fogalmam sem volt, hogy esetleg babám lesz. Majd egy hétig nem volt semmi, aztán megint újra kezdődött, de akkor ár tudtam, hogy a baba.
2013. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 12 hétig egyfolytában rosszul voltam reggeltöl estig.12 hét után változó mikor van hányigerm vagy reggel vagy este eddig. Most hogy front változás volt 2 napja , reggeltől délutánig elő elő jön a émelygés. Csak ne legyen olyan szag sehol amitöl rosszul vagyok. 15+4 hkm
2013. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!